امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98829
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۳:۳۹
تعداد بازدید: 17
مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از اتفاقات رخ ...

مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از اتفاقات رخ داده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در ارتباط با انتخاب عضو ناظر مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس باید طبق آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی عمل کند، تصریح کرد: در جریان انتخاب عضو ناظر مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات اتفاقاتی افتاد که زیبنده مجلس نبود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب 2 نفر از نمایندگان در کمیسیون فرهنگی مجلس برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات، تصریح کرد: این روال در دوره‌های پیشین نیز وجود داشت اما در این دوره شاهد بودیم که رئیس مجلس اقدام دیگری را انجام داد و خلاف آیین نامه عمل کرد.

میرکاظمی با بیان اینکه طرز اداره مجلس در چند ماه اخیر باعث نگرانی نمایندگان شده است، گفت: نباید هیات رئیسه به صورتی عمل کند که موجبات نگرانی نمایندگان پدید آید، در واقع هیات رئیسه مجلس باید آیین‌نامه را به درستی عمل کند.

وی با بیان اینکه من بحثی پیرامون یک شخص ندارم و انتقادها از برخی روندها در مدیریت مجلس است، گفت: از هیات رئیسه مجلس انتظار داریم به گونه‌ای رفتار کنند که نمایندگان تصور نکنند که اقدامی خلاف آیین‌نامه صورت گرفته است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس مجلس به نظر کمیسیون فرهنگی مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی خانه ملت احترام بگذارد، اظهار داشت: دخالت در کار کمیسیون‌ها بدعتی است که درصورت ادامه یافتن آن فردگرایی، جایگزین خردگرایی در مجلس می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها