امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98838
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جبهه اعتدال‌گرایان طی بیانیه‌ای حملات رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه را ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جبهه اعتدال‌گرایان طی بیانیه‌ای حملات رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه را محکوم و از عموم ملت ایران برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: در شرایط حساس کنونی که مردم مظلوم غزه و فلسطین زیر آماج حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی قرار دارند، بر همه کشورها و ممالک اسلامی است که تفرقه افکنانی را که با ایجاد اختلافات قومی، قبیله‌ای و حتی مذهبی، جنایات تاسف‌باری را در منطقه (درگیری‌های سوریه و نیز نیروهای تکفیری داعش در عراق و ...) رقم زده‌اند، را از خود برانند و راه نفوذ قدرت‌های استکباری را برای غارت و پایمال کردن شرف انسانی و اسلامی مسلمین ببندند.

در این بیانیه آمده است: از این جهت، این جبهه با دادن فراخوان به مردم گرانقدر ایران، از آنها دعوت می‌نماید تا با وحدت و انسجام و با حضور پرشورتر از گذشته در روز جهانی قدس، در حمایت از مردم رنج دیده و مظلوم غزه و فلسطین در برابر رژیم استعماری صهیونیسم، حاضر شده و حمایت قاطع خود را در راستای به دست آوردن حق انسانیت و حق حاکمیت مسلمین بر سرزمین‌های خود اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها