امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98844
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جبهه اصلاح‌طلبان در رابطه با دعوت مردم به راهپیمایی روز قدس و محکومیت تجاوز رژیم ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جبهه اصلاح‌طلبان در رابطه با دعوت مردم به راهپیمایی روز قدس و محکومیت تجاوز رژیم اشغالگر قدس به غزه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: اگر در قرن حاضر که به مدد وسایل ارتباط جمعی و شبکه‌های مختلف اجتماعی کوچک‌ترین اتفاقی در اقصاء نقاط جهان از چشمان افکار عمومی پنهان نمی‌ماند بخواهیم نمادی از مظلومیت و زندگی در درد و محنت را مثال بزنیم اولین شاهد، مردم ستمدیده فلسطین است که در طول سالیان متمادی رنج و آلام پایان ناپذیری را تحمل کرده‌اند. چه آنهایی که بعد از جنگ اعراب و اسرائیل از موطن خویش رانده شده و در کشورهای دیگر آواره گشته‌اند و در ادروگاه‌‌های پناهندگان در کشورهای همسایه در شرایط سختی به گذران زندگی مشغولند، به این امید که روزی به آغوش وطن و زادگاه خود بازگردند و چه افرادی که در داخل سرزمین‌های اشغالی روزگار می‌گذرانند و به ع لت محاصره کامل سرزمینی از نظر اقتصادی فشار طاقت فرسایی را متحمل می‌شوند و حملات گاه و بیگاه رژیم اشغالگر اسرائیل نیز موجب شده است تا از هرگونه آسایش و امنیت بی بهره باشند. در این میان وضعیت کسانی که در نوار غزه بسر می‌برند بسی غمناک و جانکاه است. این منطقه در تمام طول سال در محاصره کامل رژیم صهیونیستی قرار دارد و ساکنان آن که در کل جهان دارای بیشترین تراکم جمعیتی در واحد سطح می‌باشد همواره براثر تجاوز اسرائیل زندگی مشقت‌باری را سپری می‌کند.

این بیاینه می‌افزاید: اکنون بار دیگر این رژیم تجاوزگر به بهانه‌های واهی دست به حملات وحشیانه به نوار غزه زده و از زمین،‌ هوا و دریا افراد بی‌دفاع این دیار را آماج حملات ددمنشانه خود قرار داده است. این در حالیست که دفاع مشروع ملت فلسطین از موجودیت خود با هرآنچه در توان دارد نتوانسته است دشمن تا به دندان مسلح خویش را به توقف حملات جنون‌آمیز خویش وادار سازد و هر لحظه بر دامنه کشتار کودکان و زنان و سالمندان بی دفاع افزوده می‌شود و اوضاع منطقه به سمت وقوع فاجعه انسانی و نسل‌کشی با سلاح‌های پیشرفته و حتی غیر متعارف از جانب صهیونیست‌ها پیش می‌رود.

جبهه اصلاح‌طلبان در این بیانیه ضمن اعلام مراتب همدردی و حمایت خویش از ملت مظلوم فلسطین به ویژه ساکنان نوار غزه، از مجامع جهانی به ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت سازمان ملل می خواهد تا با توسل به همه ابزارهای ممکن از وخامت بیشتر اوضاع در این منطقه ممانعت به عمل آورند.

این بیانیه می‌افزاید: از ملل آزاده جهان انتظار می‌رود با برپایی راهپیمایی و برگزاری تجمعات گوناگون، مراتب اعتراض خود را به گوش سردمداران رژیم متجاوز اسرائیل برسانند. از مسلمانان جهان نیز که امروزه به سبب حرکت‌های نابخردانه گروهی تکفیری در سوریه و عراق زخمی عمیق بر پیکر آیین رحمانی پیامبر خویش احساس می کنند تقاضا می‌شود اختلافات قومی و فرقه‌ای را کنار بگذارند و به هر نحو ممکن از مظلومان غزه که فریاد مظلومیت‌شان در سراسر گیتی طنین افکن شده است پشتیبانی نمایند. به این سبب این جبهه روز جهانی قدس را فرصت مغتنمی برای اعلام مراتب خشم و انزجار مسلمانان روزه‌دار در سراسر گیتی می‌داند و از عموم مسلمین جهان و مردم غیرتمند ایران می‌خواهد با شرکت پرشور خود در این مراسم ضمن حمایت از مظلومان غزه، صفوف خود را برای تشکیل جبهه‌ای واحد در برابر دشمن غاصب صهیونیست صهیونیست‌ مستحکم‌تر نمایند که همانا بنا بر وعده الهی نصرت و پیروزی از آن مبارزان راه حق و حقیقت خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها