امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98846
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،با صدور بیانیه ایی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،با صدور بیانیه ایی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونستی در نوار غزه و فلسطین خواستار حضور حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس شدند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

مساله‌ی امروز جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ‌برای ‌همه‌ی ‌ملت های ‌جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشی، جرایم علیه بشریت و جرایم جنگی است.

این بیانیه می‌افزاید: چرا مدعیان حقوق بین الملل و اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد در مقابل کشتار بی رحمانه ی زنان و کودکان بی دفاع غزه تنها به صدور بیانیه اکتفا می کنند؟!

در ادامه این بیانیه آمده است: ما امروز ندای مظلومیت مردم غزه را که هنوز در نوار غزه با دست‌های خالی و ایمان‌شان به حق داشتن سرزمینی از آن خود مقاومت می‌کنند، فریاد می زنیم.

در این بیانیه تاکید شده است: روز قدس در ‌کشور ما یک‌ مساله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه الهی ‌است‌. روز مقابله ی مستضعفین با مستکبرین است.

این بیانیه می افزاید: مشکل اصلی مردم فلسطین وجود دولت صهیونیستی است چراکه رژیم صهیونیستی هیچ بهره¬ای از جنایت¬های خود نخواهد برد

در این بیانیه با اشاره به تاثیر بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان آمده است: امروز بیداری اسلامی ملت¬های مسلمان نسبت به فلسطین و مردم آن فراگیر است. ملت های بیدار شده و مسلمانان باید روز جهانی قدس را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود گرامی داشته و این هدف مشترک را مبنای وحدت خود قرار دهند.

در این بیانیه تاکید شده است: اسراییل دشمن بشریت و دشمن اسلام است. ما همواره در کنار ملت فلسطین خواهیم بود. مقاومت ‌مردم ‌فلسطین ‌به ‌رغم ‌تمام ‌فشارها ادامه‌ خواهد یافت ‌و رژیم ‌صهیونیستی ‌نمی‌تواند آن را برای‌ همیشه‌ متوقف ‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: برهمین اساس ستاد اجرایی فرمان‌ حضرت امام(ره)‌ ضمن اعلام خشم و انزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی، با بهره‌مندی از منویات مقام معظم رهبری و همگام با حضور گسترده و یکپارچه تمامی مسلمانان و مردم جهان در راستای وظیفه اسلامی و انقلابی خود درمیان سیل خروشان راهپیمایان روز قدس حضور یافته و از همه ی اقشار ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی بزرگ این روز دعوت به عمل می‌آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها