امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98847
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
محمدعلی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به کشتار مردم بی‌دفاع غزه توسط ...

محمدعلی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به کشتار مردم بی‌دفاع غزه توسط رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهار داشت: دفاع از مظلوم و جلوگیری از کشتار بی‌رحمانه و جنایتکار غزه که هم اینک توسط رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد فراتر از وظیفه شرعی و ملی است.

وی با تاکید بر اینکه دفاع از مردم بی‌دفاع غزه یک وظیفه انسانی تلقی می‌شود، گفت: اگر انسان‌ها نسبت به ظلم و کشتار بی‌تفاوت باشند عملا عنصر انسانی خود را از دست داده‌اند.

عضو مجمع روحانیون مبارز جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه را بسیار وحشتناک توصیف و تصریح کرد: رژیم صهیونیستی آنقدر علیه مردم بی‌دفاع فلسطین جنایت انجام داده که دیگر جنایت‌هایش به چشم نمی‌آید.

ابطحی دفاع از مردم فلسطین را یکی از محوری‌ترین شعارهای انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: شعار دفاع از مردم فلسطین یکی از شعارهایی است که کمترین اختلاف نظر در آن وجود دارد و می‌توان گفت اصلاح‌طلبان،‌اصولگرایان و دیگر خطوط سیاسی در مورد این شعار وحدت نظر دارند. به تعبیری دیگری همه جناح‌های سیاسی در حمایت از مردم فلسطین و مخالفت با جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی تردیدی ندارند.

وی به راهپیمایی روز جهانی قدس نیز اشاره کرد و گفت: روز قدس ارتباط به جناح و گروه خاصی ندارد و نماد دفاع از انسانیت و مظلومیت است. بنابراین حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت از اصول انسانی و مقابله با جنایت و ظلم محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها