امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98852
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه سازمان جوانان حزب اسلامی کار که به مناسبت روز قدس صادر شد، آمده ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه سازمان جوانان حزب اسلامی کار که به مناسبت روز قدس صادر شد، آمده است:

روز قدس، روز فریاد رهایی فلسطین عزیز از چنگال خون‌آلود اسراییل غاصب است. این روز، یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) و نشان از عمق بینش سیاسی و مذهبی ایشان است.

این بیانیه تصریح می‌کند: روز قدس امسال را در شرایطی پاس می‌داریم که حکومت نژادپرست اسراییل روزهاست که با قساوت تمام، اقدام به نسل کشی ملت مظلوم فلسطین کرده است. حملات وحشیانه اسراییل جنایت‌کار در شرایطی جان صدها فلسطینی را گرفته است که مجامع بین‌المللی و قدرت‌ها و مدعیان حقوق بشری، سکوت اختیار کرده و  اقدام عاجلی برای متوقف‌کردن آن انجام نداده‌اند. به راستی چگونه دولت‌هایی که با به خطر افتادن منافع‌شان، فریادهای حقوقی بشری و دموکراسی خواهانه‌شان، به آسمان رسیده و گوش فلک را کر می‌کند، در مقابل جنایت‌های گسترده اسراییل سکوت می‌کنند. آیا جز این است که رژیم نامشروع صهیونیستی برای اعمال کثیف خویش، مهر تأیید آنها را نیز دارد؟!

این بیانیه تاکید می‌کند: اینک جهانیان دریافته‌اند که اسراییل جنایت‌کار که به راستی شر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌َ مطلق است، منطقی جز زور نمی‌فهمد و تنها راه رهایی فلسطین، مقاومت جانانه این ملت مظلوم و حمایت هوشمندانه و همه‌جانبه جهانیان است.

سازمان جوانان حزب اسلامی کار در این بیانیه ضمن حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال، از تمامی مردم روزه‌دار ایران عزیز دعوت می‌‌کند تا در این روز، دوشادوش هم و پرشور تر از سال‌های گذشته، فریاد دفاع از مظلوم خود را به گوش جهانیان برسانند.

در این بیانیه تاکید شده است: ما جوانان احزاب اصلاح طلب رجاء واثق داریم که تمامی مردم، گروه‌ها و جریانات داخلی کشور، صرف نظر از هرگونه اختلاف نظری، حساسیت روز قدس امسال را درک کرده، اهمیت حضور خود را دانسته و با فریادهای خود، سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی را از بی‌دفاع نبودن ملت مظلوم فلسطین، آگاه خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار