امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98854
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه جوانان متحد اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونستی در ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه جوانان متحد اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونستی در نوار غزه و فلسطین خواستار حضور حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس شدند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

اکنون با گذشت 35 سال از ابتکار راهبردی و آینده‌نگرانه حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، مبارزه مستضعفین جهان در برابر مستکبرین، آرمان آزادی قدس شریف و حمایت از ملت فلسطین، در سایه گفتمان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، به یک مطالبه بین‌المللی تبدیل گشته است.

این بیانیه می افزاید: اگرچه امروز همانند همیشه آمریکا و انگلیس بی‌شرمانه از جنایات رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنند اما در چهارگوشه جهان صدای اعتراض آزادیخواهان عالم به آسمان برخاسته و هوشیارانه درمقابل این وحشیگری واکنش نشان داده و ملت مظلوم فلسطین را همراهی می‌کنند. اما در این میان سکوت شرم‌آور برخی کشورهای اسلامی درمقابل جنایت‌های روزافزون رژیم جنایتکار صهیونیستی که علیرغم دیدن صحنه‌های تأثربار فاجعه انسانی که در غزه روی می‌دهد، به سکوت خود ادامه می‌دهند، جای شگفتی دارد. درحالی که امام خمینی(ره) می فرمود:"روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

روز قدس، جهانی است، و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند، در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که ایران قیام کرد، و دماغ مستکبرین را به خاک مالید، و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند، و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دانها بریزند".
صحیفه امام، جلد 9، صفحه 277

در این بیانیه تاکید شده است:جامعه جوانان متحد اسلامی بر این باور است رژیم صهیونیستی دشمن بشریت و دشمن اسلام است و ما همواره در کنار ملت فلسطین خواهیم بود. مقاومت ‌مردم ‌فلسطین ‌به ‌رغم ‌تمام ‌فشار‌ها ادامه‌ خواهد یافت ‌و رژیم ‌صهیونیستی ‌نمی‌تواند آن را برای‌ همیشه‌ متوقف ‌کند.

این بیانیه می افزاید: جامعه جوانان متحد اسلامی حمایت از ملت‌های مظلوم و مستضعف را وظیفه خود می داند و با همسو خواندن مسیر ایران اسلامی با سرنوشت امت اسلام، حوادث تأسف بار جاری در غزه و کشتار بیرحمانه مردم بویژه زنان و کودکان فلسطینی و همچنین سکوت معنادار مجامع بین المللی و حمایت شرم آور دولت‌های غربی را از حملات ضد انسانی رژیم نژادپرست صهیونیستی به شدت محکوم می‌کند.

جامعه جوانان متحد اسلامی در آستانه روز جهانی قدس بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و از آحاد مردم بویژه جوانان امت اسلامی همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمائیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت نمایند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار