امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98859
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دولت دهم، در ضیافت افطاری ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دولت دهم، در ضیافت افطاری حماسه‌سازان ولایت که امروز چهارشنبه برگزار شد، با اشاره به اهداف برگزاری این جلسه و مواردی که بانیان آن در نظر خواهند گرفت، اظهار داشت: مشروعیت همه مسئولین و فعالیت‌های ما در گروه تبعیت محض از ولایت فقیه است.

وی اضافه کرد: ظرفیت‌ها و توانمندی‌های همه مسئولین در نظام با تبعیت از ولایت ظهور و بروز پیدا می‌کند و اگر ارتباط با ولایت قطع شود دچار ضرر می‌شویم.

زریبافان با اعتقاد به اینکه اگر جریانی خودش را از ولایت منفصل کند، استعدادهای بروز نخواهد کرد، گفت: کسانی که حامی ولایت نباشند ما از آنها حمایت نمی‌کنیم همچنین با هیچ کسی عقد اخوت نبسته‌ایم و تنها با مقام معظم رهبری پیمان بسته‌ایم لذا هیچ زاویه و انحرافی را از خط ولایت برنمی‌تابیم و با کسی که رهبری بزرگوار انقلاب را قبول نداشته باشد همکاری نمی‌کنیم.

رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید براینکه در حال حاضر رویکرد ما به عنوان سرباز ولایت فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی است، بیان داشت: امیدواریم بتوانیم منشاء خدمات فرهنگی و اجتماعی باشیم و اگر بتوانیم بحث امت و امامت را مطرح کنیم و در این صورت می‌توانیم اثرگذار باشیم.

وی در پایان با تذکر این نکته که جمع دوستان ما از طرف هیچ گروه و شخصی برای این مراسم مأموریت پیدا نکرده است، یادآور شد: ما فقط نسبت به گفتمان سال 84 که ما را دور هم جمع کرد احساس تکلیف می‌کنیم. یقین داشته باشید فقط احساس تکلیف کردیم و من روی این نکته تأکید می‌کنم و فقط سربازی نظام و ولایت را ملاک قرار می‌دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها