امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98868
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب ایران‌زمین، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرارسیدن روز ...

ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب ایران‌زمین، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس و هم‌زمانی آن با حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه اظهار کرد: تفاوتی که در روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته وجود دارد این است که امسال موج بسیار بلندی از سوی صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین راه افتاده است که ناشی از عصبانیت و بهم‌ریختگی این رژیم نامشروع است.

*درماندگی،دلیل حملات رژیم صهیونیستی

وی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی امروز نسبت به گذشته کاملا آسیب‌پذیر‌تر است، بیان داشت: رژیم صهیونیستی به صورت جدی موجودیت خود را در معرض آسیب جدی می‌بیند و دور تازه حملات این رژیم به سرزمین‌های فلسطینی به این خاطر است اما تمام این حرکات باعث شده است موج انتفاضه سوم شکل بگیرد.

رئوفیان با اشاره به شکست مثلث شوم آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در سوریه و عراق، یادآور شد: وجود بیداری اسلامی بین کشورهای اسلامی و مردم و همچنین مصمم‌تر شدن فلسطینیان نسبت به گذشته باعث شده است این رژیم خود را بسیار درمانده ببیند و حملات سردرگم آنها به دلیل از هم‌گسیختگی آنان است.

دبیرکل حزب ایران‌زمین با اعتقاد بر اینکه حمله به بیمارستان‌های غزه کاملا هدفمند است، اضافه کرد: آنها می‌گویند چون موشک‌های مقاومت اسلامی و حماس درون بیمارستان جاسازی شده است بیمارستان را می‌زنیم اما این در حالی است که به جز عده‌ای مردم بی‌گناه شخص دیگری درون بیمارستان نیست و آنها می‌خواهند مردم مظلوم فلسطین را ارعاب کنند.

*دلخوشی صهیونیست‌ها به حمایت قطر و عربستان

رئوفیان با تاکید بر اینکه قطر و عربستان از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، گفت: صهیونیست‌ها هم خود را دلخوش به چنین حمایت‌هایی کرده‌اند و متاسفانه برخی دولت‌های عربی تنها نام انسان را یدک می‌کشند.

دبیرکل حزب ایران‌زمین در پایان با اشاره به حضور چشم‌گیر مردم در روز قدس امسال، خاطرنشان کرد: مردم مظلوم غزه از طرفی چشم به مبارزه با اشغالگران دارند و از سویی دیگر چشم امیدشان به حمایت مردم کشورمان است و قطعا مردم مومن و ولایی ایران بار دیگر حمایت خود را از این مردم بی‌پناه فریاد خواهند زد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها