امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98875
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش فارس ، محسن نایبی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام کرد: جنایات صهیونیست ها در رمضان خونین غزه دل هر انسانی را به درد آورده است و این موضوع ...

به گزارش فارس ، محسن نایبی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام کرد: جنایات صهیونیست ها در رمضان خونین غزه دل هر انسانی را به درد آورده است و این موضوع سبب شده تا عزمی ملی برای برگزاری هرچه باشکوه تر روز قدس ایجاد شود.

وی اظهار داشت: شرکت بهره برداری مترو تهران همگام با سایر دستگاه ها سعی در ارائه خدمات ویژه به نمازگزاران و راهپیمایان در روز جهانی قدس دارد.

وی افزود: این شرکت در روز جمعه از اول سرویس دهی خدمات خود را در تمام خطوط شهر تهران به صورت رایگان عرضه خواهد کرد و این خدمات‌رسانی تا ساعت 15 ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به افزایش حرکت قطارهای مترو در این روز گفت: برای جابجایی راحت‌تر و سریع تر مسافران میزان حرکت قطارها در خط 4 مترو تهران 15 درصد افزایش می یابد که براین اساس فاصله گذر قطارها از ساعت ده تا 15 بجای هر 9 دقیقه هر 6 دقیقه یکبار خواهد بود.

نایبی تصریح کرد: همچنین شرکت مترو تهران این آمادگی را دارد که در هنگام ازدحام مسافران در ایستگاه ها، قطارهای فوق العاده اعزام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها