امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98876
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه سالم سازی فضای کار و جلوگیری از اختلاط زن و مرد موضوعی است که در قانون نیز به آن تأکید شده ...

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه سالم سازی فضای کار و جلوگیری از اختلاط زن و مرد موضوعی است که در قانون نیز به آن تأکید شده است، افزود: اختلاط در هر مکانی از جمله مواردی است که بدون تردید تبعات زیادی را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: این موضوع نقطه شروع بسیاری از انحرافات به صورت ناخواسته و غیر محسوس است که در طی یک فرآیند زمانی ایجاد می‌شود و لزوم حفظ کرامت زن ایجاب می‌کند که فضای کار و اشتغال زن و مرد از هم جدا باشد.

رئیس بسیج جامعه زنان تصریح کرد: در حقیقت جداسازی فضای کار زنان و مردان برای حفظ کرامت زن و کیان خانواده و برای افزایش کارایی زنان در فضای کار یک اقدام مثبت است که باید در تمام دستگاه‌ها اعم از دولتی و خصوصی نهادینه و دنبال شود.

اصلانی ادامه داد: سالم سازی فضای کار باعث می‌شود تا از یک سو زن به عنوان یک فعال اجتماعی در جامعه حضور داشته باشد و از سوی دیگر در محیط‌های امن بتواند به فعالیت اجتماعی خود بپردازد.

وی تصریح کرد: متأسفانه گاهی اوقات شاهد تبلیغات سوئی از سوی معاندان بر علیه نظام اسلامی هستیم که هر اقدامی که انجام شود با هجمه آنها مواجه می‌شود و عده‌ای نیز نا آگاهانه آن را مطرح می‌کنند که اگر زیبایی‌ها و جلوه‌های پرورش استعداد در محیط‌های امن شغلی برای آن‌ها تبیین شود به مدافعان جلوگیری از اختلاط می‌پیوندند.

رئیس بسیج جامعه زنان افزود: اینگونه اقدامات در هر سازمانی که رخ دهد قابل تقدیر است و بهتر است سایر دستگاه‌ها نیز آن را در دستور کار خود قرار دهند چراکه در برخی از شغل‌ها که با ارباب رجوع در تماس هستند اگر آن کار توسط یک آقا نیز انجام شود خللی در کار صورت نمی‌گیرد بنابراین نمی‌توان گفت که این کار به بهره وری لطمه می‌زند بلکه می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها