امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98877
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،‌با اشاره به سناریو سازی از سوی بی‌بی‌سی و برخی از رسانه‌ها در خصوص بخشنامه اخیر شهردار تهران در خصوص ...

رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،‌با اشاره به سناریو سازی از سوی بی‌بی‌سی و برخی از رسانه‌ها در خصوص بخشنامه اخیر شهردار تهران در خصوص فراهم کردن شرایط امن و سالم برای بانوان در شهرداری، اظهار داشت: متاسفانه شاهد اقدامات وقیح از سوی این شبکه هستیم.

وی تصریح کرد: نکته‌ای که بسیار مهم و حائز اهمیت است این است که ما مسلمان هستیم به طوری که حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بارها و بارها در فرمایشاتشان در خصوص مسئله عفاف و حجاب صحبت‌هایی داشته‌اند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به بخشنامه اخیر شهرداری تهران در خصوص فراهم کردن امنیت در فضای کاری بانوان در شهرداری، اظهار داشت:‌ فاقد هر گونه مسائل سیاسی اقدام اخیر شهرداری تهران یک اقدام شجاعانه بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: سوابق شهردار تهران در هر زمانی از جمله قبل و بعد از انقلاب و در دوران دفاع مقدس مشخص است و نمی‌تون با حاشیه‌سازی و استفاده از رسانه‌های داخلی و یا خارجی حواشی برای وی ایجاد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار