امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98879
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدعلی عرفان‌منش در نخستین نشست هم اندیشی عفاف و حجاب استان تهران که با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار شد  در خصوص ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدعلی عرفان‌منش در نخستین نشست هم اندیشی عفاف و حجاب استان تهران که با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار شد  در خصوص بازرسی‌های به عمل آمده و نتایج ارزیابی دستگاه‌های مختلف در حجاب و عفاف اظهار داشت: هزار و 120 نفر از مدیران، کارشناسان و مسئولین استان تهران دغدغه عفاف و حجاب را در دستگاه‌های مختلف دارند.

وی افزود: دستگاه‌های دولتی به پوشش کارکنان مراجعین، خانواده کارکنان و مدیران استانی و در نهایت در بعد جامعه وظایفی را دارند.

عرفان‌منش خاطر نشان کرد: در ارزیابی‌های به عمل آمده از 83 دستگاه اجرایی و سرپرستی بانک‌ها تا کنون نتیجه 70 دستگاه استخراج شده است و به زودی 13 دستگاه باقی مانده نیز مشخص می‌شود.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری تهران بیان داشت: در دستگاه‌های دولتی برنامه‌های یازده گانه عفاف و حجاب و دوازدهگانه حقوق شهروندی درحال اجراست و در دولت تدبیر و امید اولین مرحله ارزیابی دستگاه‌های استانی را انجام داده‌ایم.

عرفان‌منش یادآور شد: در برنامه‌های 11 گانه عفاف و حجاب 85 ریزبرنامه وجود دارد که در ارزیابی‌های ما مورد توجه قرار گرفته است.

عرفان‌منش به دستگاه‌های برتر در نتیجه مقدماتی ارزیابی‌های صورت گرفته اشاره کرد و گفت: در این ارزیابی حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی را با سایر دستگاه‌ها جدا کرده‌ایم. دستگاه‌های برتر در عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌ها، آموزش و پرورش شهرستان‌ها و سازمان تبلیغات شهرستان‌ها بوده است و در حوزه بانک‌ها، بانک‌های پاسارگاد،حکمت و مسکن در بخش عفاف و حجاب موفق‌تر از سایر بانک‌ها بوده‌اند.

وی درباره دستگاه‌های برتر در حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش شهرستان‌ها، بنیاد شهید شهرستان‌ها و کمیته امداد امام خمینی (ره) و در بانک‌ها، بانک پاسارگاد، حکمت و تجارت در حوزه حقوق شهروندی رتبه آوردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها