امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9888
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز در شورای هماهنگی دستگاه‌های وابسته به وزارت تعاون، کار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز در شورای هماهنگی دستگاه‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با تبریک میلاد حضرت علی (ع) اظهار کرد: امسال با توجه به نامگذاری حماسه سیاسی و اقتصادی، امور مختلف به ویژه اشتغال و تولید در کار گروه ستاد وزارت کار دسته‌بندی شده است.

وی به حضور مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان اشاره کرد و افزود: 100 مورد از مسایل مختلف استان ارزیابی شده که پیگیری می‌شود.

وزیر کار مهم‌ترین بخش را نظام ارجاع و پزشک خانواده خواند و تصریح کرد: گیلان به هفت استان پایلوت دیگر کشور ملحق شده است و مسئولان باید این امر را پیگیری کنند.

وی توجه به مسئله کارخانه چوکا و شرکت‌های وابسته به آن در اشتغالزایی استان را تأثیرگذار دانست و اذعان کرد: کارخانه چوکا باید به تولید 100 درصدی برسد.

عباسی، از موافقت طرح توسعه شرکت کاسپین دارو در شهر صنعتی رشت خبر داد و یادآور شد: این شرکت با ظرفیت 100 نفر اشتغالزایی و 40 میلیارد تومان اعتبار توسعه می‌یابد.

وی خواستار تغییر کاربری فرش گیلان شد و افزود: این اقدام از ضروریات است که معتقدم باید هر چه سریعتر اجرایی شود.

* 20 میلیارد تومان بدهی تامین اجتماعی و خدمات درمانی گیلان پرداخت می‌شود

وزیر کار، درباره بدهی و معوقات 10 میلیارد تومان نهادهای بیمه‌ای گیلان تصریح کرد: مبلغ 10 میلیارد تومان بدهی تامین اجتماعی و 10 میلیارد تومان بدهی بیمه سلامت و خدماتی گیلان پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه تعاونی‌ها فرصت بسیار خوبی برای اشتغالزایی هستند، افزود: افزایش اعتبار برای تعاونی‌ها به‌ویژه تعاونی‌های تولیدی برای اشتغالزایی در نظر گرفته شده است.

عباسی به آسیب طرح خروج دام از جنگل به منابع طبیعی اشاره کرد و یادآور شد: این طرح موجب سودجویی برخی از افراد شده و دولت این طرح شکست خورده را رد کرده است و امور به مردم واگذار می‌شود.

به گزارش فارس، تابلو فرش صلح جهانی بافته شده توسط محمد محمدی دعوی‌سرایی هنرمند ناشنوای گیلان در جلسه مذکور رونمایی شد.

انتهای پیام/84001/غ30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها