امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98887
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علیرضا جزینی با اشاره به کشفیات مواد مخدر طی 7 روز گذشته گفت: در این مدت، 4 تن و 114 کیلو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علیرضا جزینی با اشاره به کشفیات مواد مخدر طی 7 روز گذشته گفت: در این مدت، 4 تن و 114 کیلو انواع مواد مخدر کشف شده که از این مقدار 2 تن و 420 کیلوگرم آن از نوع تریاک بوده است.

وی افزود: طی این مدت 18 نفر قاچاقچی دستگیر شدند و 7 نفر قاچاقچی در درگیری به هلاکت رسیده‌اند، همچنین 2 نفر از جان بر کفان نیروی انتظامی در مقابله با آنان مجروح شده‌اند.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: این کشفیات طی عملیات‌های و درگیری‌های مسلحانه، کنترل راههای روستایی و مواصلاتی، بازرسی توسط سگ‌های موادیاب و پایگاه‌های دریابانی انجام شده است.

جزینی همچنین با اشاره به تعداد دستگیرشدگان توزیع کننده مواد مخدر اظهارداشت: طی سه ماه گذشته 18 هزار و 373 نفر خرده فروش مواد مخدر توسط نیروی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شده‌اند که از این تعداد 3 هزار نفر به زندان منتقل شده‌اند و این موضوع افزایش 61 درصدی را نشان می‌دهد.

تعرفه خدمات درمان اعتیاد در شورای عالی بیمه تصویب شد

وی در ادامه به بیمه شدن هزینه‌های درمان اعتیاد اشاره کرد و گفت: با توجه به پییگیری‌های صورت گرفته از سوی دبیرخانه ستاد در راستای اجرای تبصره 2 ماده قانون مبارزه با مواد مخدر مبنی بر تحت پوشش بیمه قرار دادن هزینه‌های ترک اعتیاد اقدامات لازم صورت گرفته و بسته اجرایی آن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شده است.

وی افزود: طبق آخرین اطلاعات رسیده تعرفه خدمات درمان اعتیاد در شورای عالی بیمه مورد بررسی و تصویب قرار گرفته و این موضوع گام اصلی در اجرای این بند قانونی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها