امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98888
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی پزشکان ایران در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی پزشکان ایران در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.
در این بیانیه‌ آمده است:
بنام خدا
سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله...
( الاسراء ایه 1)

پاک و منزه است خدائی که در مبارک شبی بنده خود (محمدص) را از مسجد الحرام به مسجد اقصی که پیرامونش را برکت دادیم حرکت داد تا بخشی از نشانه های (عظمت و قدرت) خود را به او نشان دهیم یقینا او شنوا و داناست.

روز قدس روز جهان اسلام، روز بیداری مسلمین،روز خروش امت واحد برعلیه حاکمان زر و زور و تزویر.یوم الله جهانی قدس یادگار امام خمینی (ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی فرزندی صالح از سلاله پاک رسول مکرم اسلام (ص) است، پیامبری که قبله اولش قدس بود.

قدس پربرکت همچنان مسئله اصلی و موضوع اول جهان اسلام است و تا زمانی که رژیم سفاک و نژاد پرست و غاصب صهیونیستی اسرائیل این فرزند نامشروع استکبار و کفر جهانی به پشتوانه شیطان بزرگ در قلب جهان اسلام موجودیت دارد مسلمانان هرگز روز خوش نخواهند داشت.

این غده سرطانی جنایتکار خود عامل و مسبب اصلی آشوب در منطقه و علت العلل اختلافات و تفرقه بین مسلمانان می باشد که با تحریک حکام مرتجع و سرسپرده منطقه و هزینه های هنگفت از پول نفت و بیت المال مسلمین به وسیله منافقان و عوامل نادان و کوردل و مزدوران وابسته به آنان که به نوعی جنایتکاران هر از گاهی آتش خشم و نفرت و خون ریزی را برپا می کنند.
 
یک روز به نام طالبان به تعبیر امام راحل همان اسلام امریکایی،روز دیگر به نام گروهک خون ریز داعش و سلفی های تکفیری که در واقع مولود نامشروع همان مثلث شوم است که جنایاتشان روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده است. آری این کوردلان به نمایندگی از اربابانشان امریکا و اسرائیل هیچ حدومرزی نمی شناسند.

اما دشمن بداند که وعده خداوند قهار پیروزی و نصرت مسلمانان است و کسانی که به وسیله این جنایتکاران کشته می شوند به وعده خداوند هرگز نمرده اند و شهیدان جاودانی هستند که در درگاه احدیت ارتزاق می کنند، و مظلومیت  آنان ضمن اینکه وجدان بشریت را به محاکمه خواهند کشید خود عامل جوش و خروش امت اسلام و انتفاضه های جدیدی خواهد شد. ان شاءالله.

امت اسلام،مسلمانان روزه دار،دوستداران اهل البیت، دشمن صهیونیستی به زعم خود فرصت را مغتنم شمرده از یک طرف با آتشی که خود در منطقه توسط مزدوران و منافقان و تکفیریهای داعش روشن نموده، و از طرف دیگر با خاطری آسوده  از سوی  نهادها و سازمانهای بی خاصیت بین المللی و با پشتوانه استکبار جهانی قصد داشت طومار ملت مظلوم غزه و رزمندگان شجاع حماس را در ماه رمضان با حملات وحشیانه و برق آسا در کوتاه مدت از هوا،دریا و زمین درهم پیچد، غافل از آنکه خدا با ماست و ماه رمضان ما پیروزی اسلام و مسلمین است این کوردلان هرگز اینرا نمی دانند که (نصر من الله و فتح قریب)

متجاوزان صهیونیست که مصداق واقعی جنایتکاران جنگی هستند هیچ حد و مرزی را نمی شناسند آنها بیمارستانها ومساجد را عمداً بمب باران می کنند و با محاصره کامل دارویی، غذایی و قطع برق و آب اقدام به نسل کشی هولناک می کنند.

اسرائیل غاصب باید بداند که قطعاً در گرداب خروشان خون مظلومان غزه و صبرا و شتیلا غرق خواهد شدو با سیل بی امان امت اسلام به زباله دان تاریخ خواهند سپرد. ان شاءالله.

این بار مردم مظلوم فلسطین به خصوص ساکنان نواز غزه ثابت کردند که در ادامه انتفاضه اول و دوم انتفاضه سوم را با موشکهای دوربرد و هجوم پهبادهای ابابیل و شکستن گنبد به اصطلاح آهنین و ارسال پیامکهای هدف دار به ساکنان سرزمین های اشغالی را شروع کرده‌اند و در شمال فلسطین اشغالی هم حزب الله قهرمان در کمین همین جنایتکاران است که ( انک لبالمرصاد)

انجمن اسلامی پزشکان ایران بر اساس رسالت دینی، انقلابی و تاریخی خود ضمن محکوم کردن جنایات و نسل کشی اسرائیل غاصب و پشتیبانان بی شرم و قدرت طلب آنان اعلام می دارد در کنار ملت بزرگ ایران و مسلمانان و آزادگان جهان پرشورتر از هرزمان دیگر یکدل و یکصدا با عزمی آهنین به رهبریت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی و توصیه و تأکید مراجع عظام و علمای عزیز اسلام در راهپیمایی یوم الله روز قدس شرکت خواهند کرد و باشعار توحیدی لااله الاالله و نصرمن اله و فتح قریب و مرگ بر اسرائیل و حامیان جنایتکارانش انزجار و تنفر خودرا اعلام می داریم و ضمن دعوت مجدد از همه هموطنان عزیز به خصوص قشر فرهیخته پزشکی و پیراپزشکی در روز حماسه ساز قدس آمادگی خود را جهت حضور در کنار برادران مظلوم و عزیزمان در سرزمین مقدس غزه اعلام می داریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها