امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98889
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن این بیانیه به شرح زیر است: «مسئولین کشور ایران و مردم ما و ملت‌های اسلامی از مبارزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«مسئولین کشور ایران و مردم ما و ملت‌های اسلامی از مبارزه با این شجره خبیثه و ریشه‌کن کردن آن دست نخواهند کشید و به یاری خداوند تعالی، از قطرات پراکنده پیروان اسلامی و توان معنوی امت محمد (ص) و امکانات کشورهای اسلامی باید استفاده کرد و با تشکیل هسته‌های مقاومت حزب‌الله در سراسر جهان، اسرائیل را از گذشته جنایت‌بار خود پشیمان و سرزمین‌های غصب شده مسلمانان را از چنگال آنان خارج کرد. امام خمینی (ره) » 

بار دیگر جنایات اسفناک و خونبار کشتار مردم مظلوم غزه با یک تراژدی آغاز شد، رژیم غاصب صهیونیست با قساوت و ددمنشی تمام مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه را آماج شلیک توپ‌ها و تانک‌های خود قرار داده و کودکان، زنان، سالخوردگان و جوانان آن سرزمین را به بهانه‌ای واهی، به خاک و خون می‌کشند.

اکنون فریاد استغاثه کودکان و زنان بی‌پناه و مظلوم فلسطینی در سراسر جهان طنین‌انداز است، این در حالی است که محاصره اقتصادی و دارویی مردم غزه توسط صهیونیسم جنایتکار و نظام سلطه همه روزه سفره آتش و خون را چاشنی افطار مردم روزه دار غزه کرده است. هشدار سازمان‌های بین‌المللی و حتی سازمان ملل هم نتوانسته اسرائیلی‌ها را به دست کشیدن از کشتار و فشارهای بی‌رحمانه خود به مردم بی‌گناه غزه متقاعد کند و اسفناک‌تر آنکه کشورهای به ظاهر اسلامی، به جای حمایت از مردم مسلمان و بی دفاع غزه یا نسبت به این جنایات بی تفاوتند و یا خود قربانی توطئه‌های سازمان یافته و جریانات شوم صهیونیستی از قبیل داعش و گروه‌های تکفیری‌اند. در واقع، غزه امروز قربانی جاه طلبی سران عرب و انفعال ملت‌های مسلمان است.

امت اسلامی روزهای تاریخی و سرنوشت‌سازی را سپری می‌کند، به همین جهت همه مسلمانان جهان در این شرایط بحرانی و حساس وظیفه دارند واکنشی جدی به وقایع غزه داشته باشند و نگذارند بیش ازاین مردم فلسطین از جمله زنان و کودکان بی‌رحمانه به خاک و خون کشیده شوند.

سناریوهای مختلف و متعدد غرب به بروز اختلاف میان ملت‌های مسلمان با میدان‌ داری حکام سرسپرده و ایادی جاهل تکفیری و سلفی منجر شده است. هم چنین، صهیونیسم نامشروع با سوء استفاده از تمرکز افکار عمومی جهان بر مسابقات جام جهانی فوتبال، التهاب و درگیری منطقه غرب آسیا با عناصر تکفیری و وهابی و تبانی جبهه عربی ـ غربی به منظور جلوگیری از نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه، همه و همه بهانه‌ای برای آتش افروزی اسرائیل در غزه و موجب توحش و بی پروایی صهیونیست‌ها در قتل عام مردم بی‌گناه غزه شده است.

مرکز بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر آزادی سراسر فلسطین و حمایت از مردم مظلوم غزه، انزجار و نفرت خود را در برابر جنایات درندگان خبیث و بی رحم اسرائیلی و شرکای جهانی و منطقه‌ای آن ابراز می‌دارد و از مردم فداکار، مؤمن و شجاع ایران اسلامی به خصوص قضات، پرسنل و بسیجیان دستگاه قضائی دعوت می‌کند با حفظ آگاهی، هشیاری و حضور حماسی خویش، مانند همیشه به تکلیف الهی و انسانی خود عمل کنند و حق را در برابر این رویداد بزرگ تاریخی به شایستگی ادا کنند، آن‌چنان که رهبر معظّم انقلاب اسلامی فرمودند:

«جمعۀ آخر ماه مبارک رمضان که از سوی امام راحل عظیم ما (رضوان‌الله علیه) روز قدس نامیده شد، در پیش روی ماست و در این ماه رمضان کاملاً مجاور لیالی قدر، باید همان‌طور که شب قدر را تا صبح به بیداری می‌گذرانیم و با دعا و تضرع خود به درگاه الهی، می‌خواهیم که آینده‌ای مطلوب برای ما رقم زده شود، روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیلۀ‌القدرتاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع‌الفجرِ نجات ملت‌های مسلمان و خصوصاً ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشند».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار