امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98890
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.

در متن پیام فانی آمده است: این روزها حوادث خونین غزه، چنان فجیع و دردناک است که نمی‌توان غم سنگین ناشی از آن را با زبان و قلم بیان کرد؛ کودکان بی‌گناه و دانش‌آموزان معصوم در برابر دیدگان اشکبار پدران و مادران، با قساوت و شقاوت صهیونیست‌ها در خانه و کاشانه‌ و مدرسه‌های خود به خاک و خون کشیده می‌شوند.

کشتار دانش‌آموزان و کودکان و ویران کردن مدارس آنان در حالی صورت می‌گیرد که مدعیان تمدن و انسان دوستی، این فاجعه عظیم انسانی را با بی تفاوتی به تماشا نشسته‌اند.

این پیام می‌افزاید: گذر تاریخ نشان داده است که مستکبران و طغیان‌گران، هرگز نتوانسته‌اند با خشونت و درندگی، فروغ آگاهی بخش اسلام و امت اسلامی را خاموش کنند؛ مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین و شجاعت حیرت‌انگیز زن و مرد و پیر و جوان آنان ‌در برابر صهیونیست‌های غاصب، گواه زنده این مدعاست که فرجام این دشمنی نابخردانه با مظلومان، پیروزی نهایی حق بر باطل است و همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده‌اند: «صهیونیسم و دولت غاصب و مجعول صهیونیستی در فلسطین ، محکوم به فناست».

درود بیکران بر مردم مظلوم و مقاوم غزه و سلام خدا بر کودکان معصوم و دانش‌آموزان پرپر شده راه مقاومت و شهادت باد.

در این پیام آمده است: بدون تردید روز جهانی قدس نماد آرمان خواهی، حق طلبی آزادی خواهان جهان برای حمایت از حق جویی و عدالت خواهی یک ملت است.

ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اقدامی است در امتداد رسالت الهی و انسانی رسولان الهی و میثاقی مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی و باور سترگ انسانی است برای همراهی با ملت مظلوم فلسطین و از این جهت روز قدس روز حیات اسلام و مبدا بیداری و هشیاری امت اسلامی است.

بدون تردید این خشونت‌ها و قساوت‌های رژیم غاصب اسرائیل و حامیان آشکار و پنهانش موجب می‌شود فرهنگیان فرهیخته و دانش‌آموزان عزیز بیشتر از هر زمان دیگری بر گرامیداشت میراث ماندگار و اثرگذار معمار بزرگ و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تأکید نمایند و با حضور در راهپیمایی روز قدس خشم خود را از کشتار بی رحمانه دانش‌آموزان و مردم بی‌گناه فلسطین به نمایش بگذارند و از حق برخورداری کودکان و دانش‌آموزان فلسطینی از امنیت، آرامش و صلح حمایت نمایند.

معلمان و دانش‌آموزان ایران اسلامی ایمان دارند به فضل و یاری پروردگار، حق تاریخی این ملت به صاحبان اصلی آن باز می‌گردد و صلح و آرامش پایدار در این منطقه برقرار خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها