امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98894
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، منصور گل محمدی، اظهار داشت: یک واحد غیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، منصور گل محمدی، اظهار داشت: یک واحد غیر مجاز تولید ایزوگام در روستای خورین بدلیل فعالیت غیر اصولی در زمینه تولید ایزوگام روز گذشته توسط ماموران اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین تعطیل و پلمب شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین افزود: این واحد غیر مجاز بدون بکارگیری سیستم تصفیه هوا و فیلتراسیون مناسب با ایجاد دود و بوی آزار دهنده، باعث آلودگی هوا و  سلب آسایش شهروندان شده بود.

گل محمدی تصریح کرد: همچنین ماموران اجرایی این اداره روز گذشته شش واحد غیر مجاز بازیافت پلاستیک کهنه در روستای‌های ریحان آباد و خورین را که در زمینه بازیافت پلاستیک کهنه فعالیت غیر اصولی داشتند، با دستور دادستان شهرستان از ادامه فعالیت این واحدها جلوگیری به‌عمل آورده و پلمب کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین با اشاره به اینکه این واحدها مواد کهنه پلاستیکی و نایلون‌های آلوده را جمع آوری، دپو و خرد می‌کردند، اظهار داشت: با شستشو مواد یاد شده و رها کردن فاضلاب حاصل از فعالیت خود به بیرون از کارگاه و همچنین ذوب پلاستیک و سوزاندن زائدات پلاستیکی که منجر به ایجاد دود و بوی آزار دهنده می‌شد باعث سلب آسایش و مزاحمت شهروندان شده بودند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها