امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98896
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
مهدی مختاری‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب وی در ...

مهدی مختاری‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب وی در هشت ما گذشته، مأموران پلیس فتا موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این مأموران با انجام تحقیقات فنی، سارق 22 ساله را در قزوین شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: متهم که در بازجویی پلیس ابتدا منکر اقدامات مجرمانه خود بود، با مشاهده مستندات پلیس به ارتکاب سرقت معترف شد.

مختاری‌نسب در خصوص چگونگی وقوع جرم و سرقت مجرم از حساب فرد شاکی، تصریح کرد: این فرد بنا به درخواست شاکی یک بار با استفاده از مشخصات کارت عابر بانک، اقدام به خرید شارژ برای وی کرده و با نگهداری و ذخیره رمز دوم، برداشت از حساب بانکی وی را ادامه داده است.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان قزوین از شهروندان خواست رمز کارت عابر بانک را تنها به حافظه خود بسپارند و در اختیار دیگران قرار ندهند.

وی در پایان تأکید کرد: افراد باید به منظور جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی مجرمان از حساب بانکی خود، رمز کارت را به صورت دوره‌ای تغییر دهند.

انتهای پیام/77011/ن20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها