امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98898
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مهدیشهر، حسن رستمیان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به مضرات مختلف استفاده از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مهدیشهر، حسن رستمیان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به مضرات مختلف استفاده از قلیان به ویژه در جوانان و نوجوانان اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات کارگروه سلامت شهرستان مهدیشهر، پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان وارد عمل شد و با همکاری سایر ادارات مرتبط از قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های این شهرستان بازدید به عمل آمد.

وی بیان کرد: این طرح با هدف ارتقای سلامت جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان اجرا شد تا از مصرف قلیان در جامعه که پیامدهای منفی بسیاری در حوزه‌های اجتماعی و سلامت دارد، جلوگیری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر افزود: در پایان این بازدیدها با تلاش‌های صورت گرفته، 4 واحد قهوه‌خانه متخلف که به عرضه قلیان در جامعه مبادرت می‌کردند، پلمپ شدند.

رستمیان همچنین بر اجرای مستمر این طرح تأکید کرد و گفت: نیروی انتظامی ضامن بقای جامعه اسلامی بوده و با متخلفان در بخش‌های مختلف برخورد می‌کند.

وی افزود: ترویج قلیان در قهوه‌خانه‌ها، پارک‌ها و خانواده‌های ایرانی بدون شک دسیسه‌ای از سوی دشمنان ما است که برنامه‌ریزی شده تا نسل جوان را به سوی نابودی کشاند.

رستمیان افزود: امروز باید با نظارت والدین و جدیت نهادهای مسئول در مبارزه با این پدیده وارد عمل شد و پیشگیری‌های لازم را به عمل آورد.
انتهای پیام/2249/ب20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها