امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98903
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در متن پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در متن پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان پیرامون روز قدس و حوادث اخیر غزه آمده است: ماه رمضان امسال برای امت مسلمان حال و هوای دیگری یافته است؛ قلب جهان اسلام و سرزمین مبارک مسلمانان – فلسطین – شاهد وحشیانه‌ترین هجوم قرون وسطایی صهیونیست‌های پلید و سکوت و تأیید مدعیان حقوق بشر است؛ آنچه امروز در غزه قهرمان می‌گذرد از یک سو حکایت انتقام استکبار جهانی از امت مسلمان و بیداری اسلامی و جبران شکست‌های پی در پی آنان در لبنان ، عراق، سوریه و فلسطین است و از دیگر سو قصه مقاومت قهرمانانه مردم مسلمان فلسطین به ویژه نسل جوان آن دیار است.

این پیام می‌افزاید: حوادث خونین عراق و فلسطین دو روی سکه طراحی‌های شیطانی صهیونیسم جهانی است که هدف اصلی آن مشغول سازی جهان اسلام و جلوگیری از تحقق بیداری اسلامی و مبارزه مستمر برای محو اسرائیل غاصب است.

غافل از اینکه افزایش جنایات و فشارهای ناجوانمردانه بر مردم مظلوم غزه و کرانه باختری رود اردن بر اتحاد و همگرایی ملت‌های مسلمان و آزادیخواهان جهان می افزاید، بغض و اشک و فریادی را که امروز در جهان شاهد آن هستیم شاهد صدق این ادعاست.

در ادامه این پیام آمده است: ایران عزیز اسلامی که با تدابیر الهی امام راحل و رهبری‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همواره پیشتاز مبارزه با صهیونیسم جهانی و حمایت از آرمان فلسطین بوده است؛ اینک نیز آماده می‌شود تا با شرکت در راهپیمایی روز قدس، الگویی ماندگار در حمایت از مظلوم و مبارزه با ظالمان را در تاریخ ثبت کند؛ انشاءالله امسال و در جمعه پایانی ماه ضیافت الهی، شاهد حضور بی نظیر فرزندان رمضان در راهپیمایی روز قدس در ام القرای جهان اسلام و کشورهای اسلامی خواهیم بود.

لازم است برادران و خواهران آگاه و انقلابی‌ام در انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، فرصت روز قدس و پس از آن را مغتنم شمرده و آغازگر جریان مستمر ضد صهیونیستی در ایران اسلامی و جهان اسلام باشند؛ جنبش دانش‌آموزی باید با احیاء حرکت ماندگار جهان بدون صهیونیزم، موضوع حمایت از آرمان قدس و فلسطین را به دغدغه همیشگی خود همسالان و همفکران خود مبدل کنند.

به همین منظور شایسته است مسئولان محترم این تشکل انقلابی با بهره‌مندی از افکار بلند و ایده‌های خلاقانه اعضای عزیز انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و سایر تشکل‌های انقلابی، زمینه پرچمداری جنبش دانش‌آموزی را در مبارزه با استکبار جهانی با استفاده از همه ظرفیت‌های هنری، رسانه‌ای فراهم سازند.

امیدوارم برادران و خواهران عزیز دانش‌آموز در سراسر ایران اسلامی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و غزه به ویژه کودکان و نوجوانان و جوانان قهرمان سرزمین پیامبران الهی با شرکت همه جانبه در راهپیمایی روز قدس و تداوم آن در مقاطع زمانی آینده به وظیفه خطیر الهی و انقلابی خود عمل نمایند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها