امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98907
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کشور به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: روز ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کشور به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: روز قدس یک روز بین‌المللی اسلامی و روز بزرگ و مهمی است که ملت ایران و دیگر ملت‌های مسلمان، حرف حقی را که استکبار بیش از شصت سال برای خاموش کردن آن سرمایه گذاری کرده بود، فریاد می‌کنند. (حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای)

حمد و سپاس خدای قادر و متعال را که به ملت‌های مسلمان توفیق درک لیالی قدر و روز قدس را که از ایام الله است عنایت فرمود. سپاس خدایی را که همواره پشتیبان مظلومان و ستمدیدگان بوده و بر طبق وعده‌ای که فرموده به آنان برتری بخشیده است. به راستی چنین خدایی پرستیدنی است؛ خدایی که " انتفاضه سنگ" را به "انتفاضه موشک" مبدل می‌گرداند؛ خدایی که هیمنه ارتش‌های تا دندان مسلح را فرو می‌ریزد؛ خدایی که وحشت و ترس از رودررویی با رزمندگانش را در دل دشمنانش می‌نشاند؛ آری هر چه هست اوست و دیگر هیچ ....

این بیانیه می‌افزاید: مروری بر وقایع و حوادث تاریخی از ابتدای اشغال سرزمین فلسطین و قبله اول مسلمین جهان نشان می‌دهد رژیم جنایتکار و کودک کُش اسرائیل تنها منطقش کشتار و غارت مردم بی دفاع و مظلومی است که جرمشان ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و بی عدالتی است و هرگز نتوانسته مردانه و رودررو با رزمندگان مقاومت به نبرد بپردازد لذا ناجوانمردانه مردم بی دفاع را زیر آتش بمب و توپخانه قرار داده اما دست قدرت الهی مقدر فرموده است تا مستضعفین و مظلومان بر مستکبرین و زورگویان تفوق یابند.

اما ناجوانمردانه تر از رژیم صهیونیستی، رژیم‌های دست نشانده دولت‌های عربی منطقه و مجامع بین‌المللی داعیه‌دار به اصطلاح حقوق بشر و پیروان شعار "نه غزه و نه لبنان" هستند که با سکوت خفت بارشان شریک جرم قتل عام زنان و کودکان گشته‌اند و در این میان متأسفانه حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به مدد رسانه‌های استکباری در سایه جام‌جهانی فوتبال مورد غفلت واقع گردید.

با این حال اگرچه ملت مظلوم فلسطین صدمات مادی و انسانی فراوانی متحمل شده‌اند اما در عمل ثابت کرده‌اند که تعداد کشته‌ها و زخمی‌ها تعیین کننده پیروز میدان نبرد نبوده و نخواهد بود؛ آنچه پیروزی را رقم می‌زند میزان استقامت و پایداری بر اساس روح ایمان و اعتقاد به خدای متعال است که به حمدالله ملت فلسطین نه تنها دارای چنین روحیه‌ای است بلکه این ملت پس از گذشت 60 سال تبدیل به "اسطوره مقاومت " شده است.

" انتفاضه موشکی" مردم غزه نشان داد بیداری اسلامی و بر خلاف تصور سردمداران استکبار بعد از سرکوب انقلاب مصر تلاش‌های مذبوحانه گروهکی مانند داعش ، همچنان در سراسر جهان اسلام زنده و پویاست و علی‌رغم خواست دولت‌های مزدور غربی به پشتیبانی مردم غزه برخاسته‌اند.

اکنون فرصت برای حمایت مادی و معنوی از مردم فلسطین فراهم گشته و وظیفه حکم می‌کند تا با تمام توان در روز قدس شکست سنگین دیگر را بر پیکر شکننده رژیم صهیونیستی وارد سازیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها