امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98910
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ،شورای عالی استان ها به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد. در این بیانیه‌ آمده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ،شورای عالی استان ها به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه‌ آمده است: 35 سال از تدبیر حکیمانه ، مدبرانه و راهبردی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس ، روز فریاد تمامی مظلومان عالم بر سر تمامی ظالمان و زورگویان می‌گذرد و امروز آزادی قدس شریف یک آرمان و یک مسئله جهانی است و رژیم جعلی و پوشالی اسرائیل ، نزد ملتهای جهان منفورترین کشور است که از هیچ جنایتی فروگذار نیست و مروج واقعی تروریست نام گرفته است و هیچ انسان آزاده ای تاب شنیدن نام آن را ندارد.

در حقیقت حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین پس از گذشت بیش از سه دهه از فرمان الهی امام راحل در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی به یک مطالبه حقیقی و حقوقی و همگانی در دنیای اسلام تبدیل شده و دنیای استکبار به سرکردگی شیطان بزرگ و منفورتر از اسرائیل غاصب ، تلاش می‌کند تا با طرح نقشه‌هایی شوم از این آرمان جلوگیری کند که تمامی نقشه‌های آنان با عنایت خداوندگار مظلومان نقش بر آب شده است و به یقین وعده خداوند که همانا پیروزی مستضعفین بر ظالمان است نزدیک است و این شیاطین در باتلاقی که خود آفریده‌اند گرفتار خواهند شد و شعله‌های بیداری اسلامی ریشه‌های جور آنها را خواهد سوزاند، ان شاءالله.

قطعا مسئله قدس یکی از بزرگترین فجایع تاریخ مسلمانان است که با درد و غم و آوارگی مردم سرزمین فلسطین آمیخته شده است . روز قدس روز تجلی وحدت اسلامی و همبستگی امت مسلمان با ملت مظلوم و ستمدیده ی فلسطین است ، که در این روزها اوج خوی وحشیانه و خونخوار صهیونیسم بر علیه مردم بی پناه و مظلوم غزه را نظاره گریم و به همین منظور همه جامعه شورایی کشور در روز جمعه همراه با موج خروشان و توفنده امت اسلامی به ویژه ملت مسلمان و موحد ایران در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس شرکت می‌کند تا بار دیگر ضمن اعلام وفاداری و پایبندی به آرمانهای والای امام راحل و شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) خشم و انزجار خود را از جانیان ددمنشانه رژیم خونخوار و پلید اسرائیل با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا به نمایش بگذارند.

به یقین حضور آحاد مردم خداجو در این راهپیمایی ، خلق حماسه سیاسی دیگری است که در تاریخ زرین انقلاب اسلامی شکوفا و پایدار خواهد ماند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار