امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98919
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین آنلاین»، محمود الزهار، رئیس کمیسیون سیاسی پارلمان فلسطین اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین آنلاین»، محمود الزهار، رئیس کمیسیون سیاسی پارلمان فلسطین اعلام کرد، نتیجه پیروزی که گروه های مقاومت فلسطین در برابر اشغالگران اسرائیلی کسب کردند باید در قالب سیاسی جایگزین توافقنامه اسلو در تعامل با اسرائیل شود.

محمود الزهار در بیانیه ای که دفتر اطلاع رسانی پارلمان فلسطین آن منتشر کرده است اعلام کرد که نتیجه این پیروزی باید جایگزین توافقنامه اسلو که به بن بست رسیده است، باشد.

محمود الزهار ضمن تاکید بر ضرورت بررسی وضعیت ملی کنونی فلسطین بر اساس توافقنامه اوسلو اعلام کرد که «با توجه به پیروزی های میدانی مقاومت، وضعیت سیاسی فلسطین و جریان های مختلف آن نباید همانند آنچه که قبل از حملات اخیر اسرائیلی به غزه بوده است، باشد».

عضو ارشد حماس گفت: هرگونه آتش بسی باید طبق مطالبات ملت ما و گروه های مقاومت فلسطینی باشد و بدون آن مقاومت در دفاع از ملت فلسطینی ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: آتش بس با اسرائیل مجانی صورت نمی گیرد و هر کسی که خواستار آتش بس است باید بهای آن را پرداخت کند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها