امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98923
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» روز چهارشنبه از درخواست تل‌آویو برای دریافت کمک 225 میلیون دلاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» روز چهارشنبه از درخواست تل‌آویو برای دریافت کمک 225 میلیون دلاری از واشنگتن برای تأمین قطعات مورد نیاز برای سامانه‌های گنبد آهنین خبر داد.

سنای آمریکا شب گذشته لایحه‌ای با قید فوریت را برای کمکی با همین مبلغ به سامانه‌های دفاع موشکی رژیم‌صهیونیستی به تصویب رسانده بود. گنبد آهنین پروژه مشترک واشنگتن و تل‌آویو است که با هدف تأمین امنیت رژیم‌صهیونیستی شکل گرفته است.

کمیته فرعی تخصیص بودجه دفاعی سنای آمریکا هم روز سه‌شنبه هفته گذشته لایحه‌ای را به تصویب رساند که 621.6 میلیون دلاری برای کمک به سامانه‌های دفاع موشکی رژیم‌صهیونیستی ارائه می‌دهد. از این مبلغ، 351 میلیون دلار تنها به سامانه «گنبد آهنین» که موشک‌های کوتاه‌برد و راکت‌ها را هدف قرار می‌دهد، تخصیص یافته است.

روز چهارشنبه عملکرد ناموفق این سامانه و برخورد یک فروند راکت نیروهای مقاومت فلسطین با شهر «یهود» در نزدیکی فرودگاه «بن‌گوریون» تل‌آویو، به تصمیم خطوط هوایی بین‌المللی برای لغو پروازها به سمت فلسطین اشغالی منجر شد.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها