امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98929
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای حقوق بشر سازمان ملل روز چهارشنبه با تشکیل کمیته ویژه بررسی اقدامات رژیم‌صهیونیستی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای حقوق بشر سازمان ملل روز چهارشنبه با تشکیل کمیته ویژه بررسی اقدامات رژیم‌صهیونیستی در نوار غزه و «جنایات جنگی» احتمالی این رژیم، موافقت کرد.
این طرح در حالی به تصویب شورای حقوق بشر رسید که آمریکا تنها کشوری بود که به این طرح رأی مخالف داد. همچنین اغلب کشورهای اروپایی از شرکت در رأی‌گیری خودداری کردند. با این حال، این طرح با 29 رأی مثبت، 17 رأی ممتنع و تنها یک رأی منفی (آمریکا) به تصویب رسید.
در دو هفته‌ای که از آغاز عملیات رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، نزدیک به 700 فلسطینی که اغلب آن‌ها غیرنظامی بوده‌اند، به شهادت رسیده‌اند. با این حال، واشنگتن و پایتخت‌های اروپایی از عملیان صهیونیست‌ها حمایت کرده و پاسخ موشکی نیروهای مقاومت را محکوم کرده‌اند.
رژیم‌صهیونیستی به مصوبه امروز شورای حقوق بشر سازمان ملل واکنش نشان داده و آنطور که انتظار می‌رفت، آن را «مضحک» خوانده است. نماینده رژیم‌صهیونیستی در سازمان ملل روز گذشته گفته بود ارتش اسرائیل باید به دلیل «خویشتنداری» جایزه صلح نوبل را از آن خود کند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها