امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98972
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تک‌ نگاری‌های مهدی قزلی از استان خوزستان، شهرهای یزد، کرمان، مشهد اردهال، اسالم و روستاهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تک‌ نگاری‌های مهدی قزلی از استان خوزستان، شهرهای یزد، کرمان، مشهد اردهال، اسالم و روستاهای اورازان، ابراهیم آباد و سگز آباد در قالب کتابی با نام «جای پای جلال» گرد آوری شده و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.

قزلی در این کتاب پس از گذشت زمانی نزدیک به نیم قرن از سفر جلال آل احمد به برخی شهرهای کشورمان، با هدف مشاهده و تهیه گزارش از تغییرات و عدم تغییرات این شهرها سفر کرده و تأثیر گذشت زمان بر فضای اجتماعی و شهری این مناطق را به سبک جلال آل احمد به تصویر کشیده ‌است.

تفاوت «جای پای جلال» با تک ‌نگاری‌های جلال آل احمد، در اضافه شدن سفرنامه‌ای به اسالم می باشد که جلال در دار فانی را وداع گفت. قزلی در سفر خود به اسالم به اطلاعات دست اولی از زندگی آل احمد و همسرش سیمین دانشور دست پیدا کرده‌است و حتی موفق به مصاحبه با همسر سرایدار جلال آل احمد نیز شده ‌است.

لازم به ذکر است این کتاب در 318 صفحه همراه با عکس هایی از شهرهای مختلف ، در قطع رقعی وشمارگان 2500 نسخه با قیمت 12900 تومان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها