امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 20
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9898
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده با تشکیل جلسات علنی از روز شنبه تا ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده با تشکیل جلسات علنی از روز شنبه تا پنج‌شنبه، رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 1392 کل کشور را ادامه می‌دهند.

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در زمینه طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر اعاده شده از شورای نگهبان، رسیدگی به گزارش کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی در مورد طرح اعاده شده اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس از شورای نگهبان و بررسی گزارش کمیسیون عمران در زمینه طرح اعاده شده تسریع در بازسازی مناطق آسیب‌دیده در اثر حوادث غیرمترقبه از شورای نگهبان، در دستور کار جلسات علنی هفته آینده پارلمان قرار دارد.

مجلسی‌ها هفته آینده گزارش کمیسیون بهداشت و درمان درباره لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده اعاده شده از شورای نگهبان و نیز گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد لایحه جامع خاک که با اصلاح عنوان به «لایحه جامع منابع طبیعی» به تصویب رسیده است، را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار