امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98980
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ نتایج آزمون کتبی سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از سوی شورای عالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ نتایج آزمون کتبی سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از سوی شورای عالی قرآن کریم اعلام شد.

«محمدتقی میرزاجانی» مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم گفت: شرکت‌کنندگان در آزمون نظری سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم، که در تاریخ 16 خرداد 93 برگزار شده بود، از روز چهارشنبه 1 مرداد‌ماه می‌توانند با مراجعه به پوشه الکترونیکی شخصی خود در سامانه جامع اینترنتی طرح، نمرات دروس نظری را مشاهده کنند.

میرزاجانی با اعلام مرحله پایانی سومین دوره طرح در نیمه دوم شهریور‌ماه 93، از شرکت‌کنندگان خواست اطلاعیه شماره 8 را به دقت مطالعه کنند تا با آمادگی بیشتر در مراحل پیش رو حضور پیدا کنند.

اطلاعیه شماره 8

1. کارنامه شرکت‌کنندگان آزمون نظری از ظهر روز چهارشنبه 1 مرداد‌ماه با داشتن رمز عبور در سامانه جامع اینترنتی طرح قابل مشاهده است. چنانچه هریک از شرکت‌کنندگان نسبت به نمره دروس اعتراض داشته باشند می‌توانند ‌از طریق سامانه پیامک به شماره 30005088810400 و یا تماس با شماره 88810400، موارد اعتراضی خود را حداکثر ظرف 48 ساعت بعد از اعلام نتایج به دبیرخانه طرح ارزیابی منعکس کنند.

2. آزمون عملی و مصاحبه قاریان در بازه زمانی 12 تا 14 شهریور‌ماه برگزار خواهد شد.

3. آزمون نظری، عملی و مصاحبه تدریس مدرسان دربازه زمانی 20 تا22 شهریور‌ماه 93 برگزار خواهد شد.

تذکر: مدرسان درجات 3 و 4 که بخشی از آزمون نظری ایشان به شهریور‌ماه موکول شده بود، در تاریخ 20 شهریور‌ماه رأس ساعت 9 صبح و پیش از آزمون مصاحبه برگزار خواهد شد. منابع این دروس هم در روزهای آتی یا به صورت کتاب چاپ شده و یا فایل الکترونیکی بر روی سامانه اینترنتی طرح ارزیابی، در دسترس قرار خواهد گرفت.

تبصره: امکان برگزاری آزمون جبرانی نظری صرفاً برای شرکت‌کننده‌ای پیش‌بینی می‌شود که کلیه آزمون‌های عملی و مصاحبه را با موفقیت پشت سربگذارد.

4. محل برگزاری آزمون‌های عملی و نظری، شورای عالی قرآن به آدرس بزرگراه رسالت، روبروی مصلّی، مجتمع «امام‌خمینی(ره)»، ساختمان شماره 14 می‌باشد.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها