امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98981
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه بررسی معافیت مالیاتی ناشران و کتابفروشان عصر روز گذشته ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه بررسی معافیت مالیاتی ناشران و کتابفروشان عصر روز گذشته برگزار شد.

بر اساس این گزارش سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، لادن حیدری، مدیرکل دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نادر قدیانی رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و ... ذر این نشست حضور داشتند.

در این نشست فرآیند اقدامات سه هفته گذشته کارگروه معافیت مالیاتی که در حضور اصحاب رسانه برگزار شده بود، بررسی شد و نظر به تایید وزیر ارشاد و معاونت فرهنگی بنا شده است ارشاد در اولین فرصت با مجموعه مسئولان ذی‌ربط اقتصادی نشستی برگزار کند.

سه روز گذشته نیز در این راستا مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جلسه‌ای با سازمان مالیاتی در خصوص فهرست مصادیق مالیاتی برگزار کردند و نشست دوم در این راستا نیز به هفته سوم مرداد ماه موکول شد چرا که در موضوع قرائت‌ها از معافیت‌ مالیاتی وزارت ارشاد، اقتصاد و دارایی همچنین سازمان امور مالیاتی به نتایج خوبی رسیده‌اند و هر دو طرف به حل مشکلات خوش‌بین هستند، این نشست هم در راستای هماهنگی نهایی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها