امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98989
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
محسن باغبانی ویراستار و مدیر موسسه نگارش و ویرایش در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس از انتصاب خود به سمت مدیر خانه ویرایش ایران خبر داد و گفت: ...

محسن باغبانی ویراستار و مدیر موسسه نگارش و ویرایش در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس از انتصاب خود به سمت مدیر خانه ویرایش ایران خبر داد و گفت: موسسه خانه کتاب ایران با هدف تقویت جایگاه جامعه ویراستاران ایران، خانه ویرایش ایران را راه‌اندازی کرده است و حکم مدیریت آن توسط آقای نجفعلی میرزایی، مدیرعامل موسسه خانه کتاب برای من امضا و ابلاغ شده است.

«بالا بردن کیفیت کتاب ایران از طریق تقویت بُعد ویرایش و تصحیح محتوا»، «اعتباربخشی جامعه ویراستاران ایران» و «حمایت و شناسایی فعالان عرصه ویرایش و برنامه‌ریزی برای حمایت‌های متنوع از آن‌ها» از دیگر اهداف راه اندازی فعالیت‌های خانه ویرایش ایران در نظر گرفته شده است تا این خانه با برگزاری کارگاه‌ها و آموزش‌های حرفه‌ای برای ارتقای سطح علمی و مهارتی ویراستاران به صنعت نشر و بهبود کیفیت کتاب‌های منتشر شده،‌ کمک کند.

گفتنی است محسن باغبان دانش آموخته کارشناسی ارشد زبان و ادب فارسی دانشگاه علامه طباطبایی و دانشجوی دکتری زبان و ادب فارسی است. مدیر موسسه نگارش و ویرایش و نویسنده کتاب مصائب آقای ویراستار و از دانش پژوهان دوره یازدهم نشر و ویرایش مرکز نشر دانشگاهی است. از او تاکنون هشت عنوان کتاب و تعدادی مقاله پژوهشی و نوشته مطبوعاتی در حوزه های تصحیح متون، طب سنتی، ویرایش، ترجمه، ادبیات فارسی، نقد، داستان و... منتشر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها