امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98993
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
مریم کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع غزه، ...

مریم کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع غزه، اظهار داشت: در حال حاضر فاجعه در غزه بالا رفته است طوری که زنان و مردان و کودکان هر لحظه انتظار مرگ خود و از دست دادن عزیزانشان را می‌کشند.

وی ادامه داد: اکنون زمان سکوت نیست؛ باید علاوه بر مسلمانان تمام مسیحیان و یهودیان علیه این حملات رژیم صهیونیستی اعتراض کنند و اسرائیل را برای همیشه سر جایش بنشانند؛ البته در این بحث سکوت مجامع بین‌المللی برای من علامت سؤال است.

این هنرمند عرصه تلویزیون و سینما یادآور شد: باورم این است که مسئله فلسطین، مسئله‌ای نیست که با کمک‌های مادی مثل لباس و آذوقه و حتی اعزام نیروی انسانی حل شود؛ این کارها بخشی از مشکلات را رفع می‌کند اما مسئله اصلی حل نمی‌شود. مسئله اصلی این است که این مردم مظلوم آرامش می‌خواهند.

وی گفت: صهیونیست مانند دیوی است که چیزی نمی‌فهمد و  تنها کاری که ما برمی‌آید این است که دعا کنیم که خداوند رعب را در دل اسرائیل قرار دهد طوری که «قدس شریف» برای همیشه از وجودشان پاک شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار