امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98994
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مؤسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران با اعلام این خبر افزود: طی توافقی که با این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مؤسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران با اعلام این خبر افزود: طی توافقی که با این اتحادیه انجام شده است کلیه امور محتوایی غرفه ایران در حوزه کتاب به این اتحادیه واگذار شده است.

بر اساس این توافق اتحادیه ناشران تهران موظف است تا در موعد مقرر نسبت به درج فراخوان برای کلیه ناشران کشور، کتب قابل عرضه در این نمایشگاه را جمع­آوری کند و سپس نسبت به گزینش 200 عنوان برتر و تهیه کاتالوگ معرفی به زبان انگلیسی اقدام نماید. کتب مذکور باید تألیفی بوده و قابلیت عرضه در بازارهای جهانی را داشته باشند.

اتحادیه ناشران همچنین به نمایندگی از ناشران و نویسندگان ایران مذاکرات لازم برای فروش کپی رایت کتب مذکور را با ناشران دیگر کشورها به عمل خواهد آورد.

لازم به ذکر است که مؤسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران ایران به نیابت از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه فرانکفورت دارای دو غرفه مستقل در بخش کودک و بزرگسال است که امور محتوایی بخش بزرگسال به عهده اتحادیه ناشران تهران گذاشته شده است.

این مؤسسه همچنین در حال مذاکره با انجمن ناشران کودک است تا مدیریت بخش کودک را نیز به این انجمن واگذار کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها