امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98998
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن بیانیه موسسه سینمای مقاومت و انقلاب اسلامی آمده است:« بسم الله الرحمن الرحیم؛ و نرید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن بیانیه موسسه سینمای مقاومت و انقلاب اسلامی آمده است:« بسم الله الرحمن الرحیم؛ و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
روز قدس، از روزهای بسیار مهم و تعیین کننده نه تنها در ایران بزرگ، بلکه در جهان و به ویژه در کشورهای اسلامی است. گرامیداشت این روز عظیم در سالهای اخیر که برخی سعی می‌کنند مسأله قدس به فراموشی سپرده شود، بسیار مهم­تر و تعیین­کننده­تر است؛ چرا که در سایه غفلت و سکوت مسلمانان و آزادگان جهان، و فراموشی افکار عمومی از مسأله فلسطین، است که استکبار جهانی و صهیونیسم خونخوار خواهند توانست به اهداف پلید خود دست یابند، اهداف پستی که تنها راه رسیدن به آن پا گذاشتن بر اجساد خونین کودکان و زنان و سالمندان مظلوم فلسطین و غزه با پوتین­های متعفن زر و زور و تزویر است.
اما به توفیق و هدایت الهی، ملت قهرمان ایران و مردم آزاده جهان با زنده نگه داشتن روز قدس و یاد شهیدان مقاومت، همچون همیشه امسال هم با راهپیمایی عظیم خود این روز مقدس را گرامی می‌دارند، و در مقابل توطئه‌های ناجوانمردانه دشمن غدار صهیونیستی علیه مظلومان عالم خصوصاً مردم مظلوم غزه و ملت بی­پناه فلسطین ایستادگی می­نمایند.
در این جریان خروشان امید و آزادگی، موسسه سینمای مقاومت و انقلاب اسلامی نیز ضمن دعوت از همه سینماگران دلسوز سینمای ایران، همپای جهانیان آزاده در این حرکت عظیم که یادگار برجسته‌‌‌‌‌ امام عزیز (ره) است، شرکت خواهد کرد. و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون».
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها