امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۳:۲۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 99
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 539
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، منابع نزدیک به «بی‌مصرف‌ها 3» می‌گویند سیلوستر استالونه قصد دارد یک کاراکتر ورزشکار تازه را به جمع کاراکترهای فیلم ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، منابع نزدیک به «بی‌مصرف‌ها 3» می‌گویند سیلوستر استالونه قصد دارد یک کاراکتر ورزشکار تازه را به جمع کاراکترهای فیلم اضافه کند.

گفته می‌شود وی این نقش را برای دواین جانسن به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، منابع نزدیک به «بی‌مصرف‌ها 3» می‌گویند سیلوستر استالونه قصد دارد یک کاراکتر ورزشکار تازه را به جمع کاراکترهای فیلم اضافه کند.

گفته می‌شود وی این نقش را برای دواین جانسن (معروف به راک) می‌نویسد و قصد دارد او را هم به جمع بازیگران این فیلم اضافه کند.

دواین جانسن هم در واکنش نسبت به این مسئله گفته است دوست دارد در «بی‌مصرف‌ها 3» بازی داشته باشد و یک سری قهرمان بازی در آورد.

او می‌گوید: «دو قسمت اول و دوم این فیلم با نمک بود و اگر از من برای بازی در قسمت سوم آن دعوت شود، با کمال میل قبول می‌کنم.»

تهیه‌کنندگان «بی‌مصرف‌ها» هنوز در رابطه با اخبار منتشره در ارتباط با حضور  دواین جانسن در این فیلم، واکنشی از خود نشان نداده‌اند.

به همین دلیل، معلوم نیست آیا واقعا سیلوستر استالونه قصد اضافه کردن یک کاراکتر مهم به ماجراجویی‌های قسمت سوم آن را دارد یا خیر.

اهل فن می‌گویند اگر این خبر صحت داشته باشد، استالونه باید نقشی برابر با نقش خود را به دواین جانسن در این فیلم بدهد.

تماشاگران قسمت دوم اکشن ماجراجویانه و علمی تخیلی «جی آی جو» هفته قبل( و پس از اکران عمومی آن) متوجه شدند با حضور دواین جانسن در ماجراجویی‌های این فیلم، از نقش کاراکتر چانینگ تاتوم کاسته شده است. تاتوم در قسمت اول این فیلم، نقش بسیار مهم‌تری داشت.

حالا اهل فن می‌گویند اگر جانسن به جمع بازیگران «بی‌مصرف‌ها 3» بپیوندد، به احتمال زیاد مشابه چنین چیزی برای قصه این فیلم و میزان حضور و نقش سیلوستر استالونه رخ خواهد داد.

دواین جانسن در سال قبل هم به جمع بازیگران مجموعه فیلم «سریع و آتشی» پیوست. نقش او در این مجموعه فیلم به اندازه نقش دو بازیگر اصلی آن وین دیزل و پل والکر بود.

قسمت ششم «سریع و آتشی» برای فصل تابستان امسال به روی پرده سینماها می رود.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها