امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99006
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عصر امروز در گردهمایی هنرمندان در حوزه هنری به منظور حمایت از مردم ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عصر امروز در گردهمایی هنرمندان در حوزه هنری به منظور حمایت از مردم بی‌دفاع غزه موسوم به «غزه تنها نیست»، بیانیه‌ای به شرح زیر قرائت شد:

ای مردم جهان کودکان غزه کودکان ما، مادران غزه مادران ما، روزگار اسفناکی‌ست، مرگ سریع‌تر از هوا، جریان زندگی را در کام ظلم و جنایت می‌بلعد. اکنون جنایتی هولناک در غزه رقم خورده است و جنایتکاران صهیونیسم سفاک‌تر از همیشه از شنیدن صدای ضجه کودکان و مادران مظلوم غزه، مست می‌شوند و دریغا که رسانه‌های جهان علی‌رغم آنچه که در اختیار دارند، نتوانسته‌اند صدای مظلومان را به گوش جهانیان برسانند. ما شاعران، نویسندگان، هنرمندان، منتقدان و اندیشه‌ورزان امروز ایران اسلامی، شرمناکی این جریان سنگین سازمان یافته را که توسط صهیونیسم جهانی و عمالش در باریکه غزه انجام می‌شود محکوم می‌کنیم و از سازمان‌های جهانی که پیگیر امور عمومی حقوق بشر هستند خواستاریم تا نقطه پایانی بر این جنایت سازمان یافته بگذارند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها