امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99011
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 78
آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: معرفی جنایات وحشیانه صهیونیست به تمام دنیا، تنها راه نابودی این رژیم ...

آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: معرفی جنایات وحشیانه صهیونیست به تمام دنیا، تنها راه نابودی این رژیم جعلی و جنایت‌کار است.

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: با توجه به شرایط خونین و مرگبار در غزه، مردم باید نسبت به سال‌های گذشته حضور پررنگ خود را در صحنه اعلام کنند.

به گفته وی، تمام مسلمانان جهان و آن‌هایی که خواهان آزادی و برقراری آرامش در جهان هستند باید با شرکت در راه‌پیمایی روز جهانی قدس، انزجار و نفرت خود را نسبت به رژیم غاصب اسرائیل اعلام کنند.

ممدوحی در صحنه بودن مسلمانان دنیا در روز جهانی قدس را مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی دانست و افزود: فریادهای بلند مردم در این روز مشت محکمی بر دهان کشور امپریالیستی آمریکا و ابرقدرت‌های اروپایی است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری سکوت مجامع بین‌المللی در قبال ددمنشی‌های رژیم جعلی اسرائیل را تاسف‌بار خواند و گفت: در مقابل این سکوت تاسف‌بار وجدان‌های بیدار مسلمانان نوید آزادی قدس شریف را می‌دهد.

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: شرکت باشکوه مردم ایران اسلامی در دفاع از حقوق مظلوم فلسطینیان همچون سال‌های گذشته، بلکه پرشورتر از همیشه سردمداران استکبار جهانی را به حیرت وامی‌دارد.

انتهای پیام/2700/ت20 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها