امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99019
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خالد قدومی نماینده حماس در ایران در گردهمایی سینماگران از مردم غزه که شب گذشته ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خالد قدومی نماینده حماس در ایران در گردهمایی سینماگران از مردم غزه که شب گذشته در فرهنگسرای شفق برگزار شد ضمن قدردانی از حضور هنرمندان در این مراسم اظهار داشت: تاکنون موشک‌های ما توانسته است عمق دشمن را به دست بگیرد، پایگاه‌های نظامی را نیز هدف قرار داده است و حتی یکی از سربازان متجاوز رژیم صهیونیستی را به اسارت گرفته است؛ ما توانستیم به پشت خطوط دشمن هم نفوذ پیدا کنیم؛ و در جای دیگر مسئله کشتار مردم بی‌گناه است که در خانه‌هایشان هستند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جغرافیایی غزه این منطقه از یک سو به سمت دریا راه دارد، از سوی دیگر رژیم صهیونیستی مسیر آن را بسته است و فقط یک گذرگاه رفح وجود دارد که از 8 سال گذشته مسدود است؛ ما حتی در شهر غزه فرودگاهی داشتیم که در سال 2001 توسط اسرائیلی‌ها تخریب شد، مردم این شهر حتی از نعمت برق در تمام ساعات محروم هستند؛ 90 درصد آب غزه غیرقابل آشامیدنی است؛ در برابر این همه محرومیت 96 درصد از مردم این منطقه با تحصیلات بالای جامعه فرهخیته‌ای را شامل می‌شوند.

این نماینده حماس در کشور یادآور شد: اگر بخواهیم تصویر دیگری از غزه را برای شما بیان کنیم این است که غزه در حال حاضر به شدت مورد حمله قرار گرفته است؛ آیا رژیم صهیونیستی اهداف نظامی را دنبال می‌کند؟ به طور حتم اینطور نیست چرا که آنها با تخریب خانه، مدرسه و حتی بیمارستان‌ها اهداف دیگری را دنبال می‌کنند.

وی بیان داشت: هنرمندان از روح لطیفی برخوردار هستند و انتظار ما از این جامعه این است که پیام مظلومیت مردم غزه را به جهانیان برسانند؛ اگرچه رزمندگان صاحب موشک و سلاح هستند تا در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی مقاومت کنند منتهی تأثیرگذاری قلم، سخن و تصویر بیشتر است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها