امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99028
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرآة البحرین، بحرین شامگاه چهارشنبه (دیشب) به دلیل هتک حرمت روزنامه دولتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرآة البحرین، بحرین شامگاه چهارشنبه (دیشب) به دلیل هتک حرمت روزنامه دولتی «البلاد» به ساحت مقدس حضرت مهدی (عج) شاهد اعتراضات گسترده ای علیه این روزنامه بود.


به گزارش منابع بحرینی، افراد تظاهرات کننده از سکوت دولت در قبال تداوم هتک حرمت به اکثر شهروندان انتقاد کردند.
این در حالی است که هزاران نفر از مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور از دولت خواستند این روزنامه و نویسنده مقاله ای را که اهانت کرده است، مورد بازخواست قرار دهد.
در هیمن راستا، شهروندان بحرینی از همه مردم این کشور خواستند که خریدن این روزنامه را تحریم کنند.
روز گذشته نیز آیت الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین مواضع منامه و نویسندگان وابسته به قدرت حاکم در بحرین در رسانه‌های دولتی را یکسان خواند و با اشاره به تعرض روزنامه «البلاد» بحرین به اعتقادات شیعیان و حضرت حجت (عج) گفت: نمی‌توانیم باور کنیم که مطلب منتشر شده در روزنامه (البلاد)، تنها دیدگاه یک روزنامه نگار است، بلکه نظر و موضع قدرت حاکم و به تمسخر گرفتن مذهب شیعه توسط منامه است.
در همین راستا «مجید العلوی» وزیر سابق کار بحرین نیز روز چهارشنبه تاکید کرد که برخی مسئولان و نهادهای دولتی از روزنامه البلاد حمایت مالی می‌کنند.
این گزارش حاکی است که همه مردم بحرین می‌دانند که «علی بن خلیفه آل خلیفه» فرزند پادشاه این کشور از روزنامه البلاد حمایت مالی می‌کند. این روزنامه مأموریت تخریب رسانه‌ای مخالفان منامه را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است.
جمعیت اسلامگرای الوفاق، نیز تعرض این روزنامه وابسته به نخست وزیر بحرین به اعتقادات شیعیان را محکوم کرد و افزود: این امر نشان می‌دهد که نظام حاکم گفتمان فحش و دشنام را در پیش گرفته است.
انتهای پیام/ص

برچسب ها:
آخرین اخبار