امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99032
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران تفتی در گردهمایی سینماگران در حمایت از مردم غزه که شب گذشته در ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران تفتی در گردهمایی سینماگران در حمایت از مردم غزه که شب گذشته در فرهنگسرای شفق برگزار شد اظهار داشت: من حرف‌هایی را می‌خواهم راجع به یک انسان‌هایی بزنم که بیگناه هستم و به خاطر همین به اینجا آمدم؛ جنگ نامرد است؛ ما هم جنگ را دیده‌ایم اما برای ما دفاع بود و نمی‌دانم اسم این جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین را چه می‌شود گذاشت.

وی ادامه داد: بریدن نفس هر کدام از بچه‌ها و زنان هیچ ربطی به قدرت ندارد، من به سهم انسان بودن و اینکه سمت اجتماعی دارد آمده‌ام تا از خون این افراد بیگناه دفاع کنم و اگرچه می‌بینیم که 64 کشور اعتراض‌شان را اعلام کرده‌اند ما هم باید ساکت نباشیم.

این بازیگر سینما و تلویزیون یادآور شد: در این جنگ جریان موشک‌هایی است که مغز استخوان بچه 3 ساله را می‌سوزاند و به عنوان یک ایرانی از این وضع قلبم می‌گیرد، اینها نشان می‌دهد که این جنگ پر از جهالت است.

وی افزود: یادمان نرود که جهان خیلی عجله دارد و داریم می‌بینیم یکسری آدم بیگناه در گوشه‌ای از این جهان پرپر می‌شوند؛ جامعه هنری هم عملا حضورش را در حمایت از مردم غزه اعلام می‌‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها