امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99036
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 102
احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان ...

احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری گفت: برای حفظ غزه، کرانه باختری رود اردن نیز باید مسلح شود، این یک واقعیت است و حتی برای تحقق این امر سرزمینهای سالهای 48 و 67 میلادی که پیش از این تاریخها در اختیار ملت فلسطین بود نیز باید مسلح شود.

وی با بیان اینکه تنها حامی ملت فلسطین امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و ملت ایران هستند افزود: از زمان انقلاب اسلامی، دنیای استکبار به دنبال تضعیف، تخریب و یا از میان برداشتن سرزمین فلسطین است و مأموریت این کار بر عهده رژیم صهیونیستی فرزند نامشروع آمریکا و انگلیس گذاشته شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: انتفاضه امروز نیروهای مقاومت فلسطین با بصیرت بیشتر این نیروها و بهره‌مندی آنها از تسلیحات بیشتر و بهتر نسبت به گذشته همراه است، این موارد و مواردی همچون آشنایی مقاومت با حوزه الکترونیک و تاکتیک‌های نظامی آنان باعث شده تا رژیم صهیونیستی و حامیان آن همچون مومی در مشت انتفاضه باشند و پیروزی در آینده از آن مردم فلسطین است.

سالک در پایان گفت: ملت ایران اعم از مسلمان و غیرمسلمان فردا با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس پاسخ عملی محکمی را به اقدامات رژیم صهیونیستی خواهند داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها