امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99042
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براساس اطلاعات دریافتی از دوربین‌های نظارتی‌، سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براساس اطلاعات دریافتی از دوربین‌های نظارتی‌، سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر خط‌ و تصاویر دریافتی از گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در پایین، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

کل تردد ثبت‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1030 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک‌ راه‌ها 20 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 ‌الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 5 الی 6 صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

* محدودیت های ترافیکی راه‌ها تا روز شنبه چهارم مرداد

تردد همه موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 روز چهارشنبه 1 مرداد تا ساعت 24 جمعه 3 مردادماه 93 از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و تهران _ سمنان _ مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد همه خودروها از ساعت 14 روز جمعه 3 مرداد ‌الی ساعت 1 بامداد روز شنبه 4 مرداد، از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده‌ و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه  3 مرداد الی ساعت 1 بامداد روز شنبه 4 مرداد، از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به کرج، یک طرفه است.

در محور کندوان‌ تردد همه کامیون‌ها، کامیونت‌ها و تریلرها،‌ کماکان ممنوع است.

تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 1 مردادماه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 2 و 3 مردادماه از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه‌ تردد همه تریلرها از ساعت 6 الی 24 روز جمعه 3 مرداد از تهران به قائمشهر و بالعکس، ممنوع است.

* پرترافیک‌ترین محور‌های مواصلاتی در 24 ساعت گذشته

آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه کرج-‌قزوین، محور ساری - قائمشهر و قائمشهر - ساری، محور تبریز-ایلخچی، محور شیراز - مرودشت، محور پردیس- تهران (انتهای آزادراه)، جاده تهران-جاجرود،  و جاده مخصوص تهران‌-کرج در 24 ساعت گذشته بیشترین تردد را داشته‌اند.

*‌ محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی به دلیل رویدادهای غیرمترقبه

جاده شهداد - نهبندان‌ واقع در استان‌های کرمان و خراسان جنوبی، به ‌دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر 60 تا 73 ‌تا اطلاع ثانوی، به‌ طور کامل مسدود است.

* ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

محور نیشابور ـ مشهد و بالعکس (باند شمالی و جنوبی ـ محور جدید) واقع در استان خراسان رضوی، تا 6 مردادماه، ساعت 7 تا 17 به دلیل عملیات لکه‌گیری و درزگیری در حدفاصل کیلومتر 0 الی 41 از نیشابور، همچنین فقط در محور مشهد ـ نیشابور (باند شمالی) تا 27 مرداد، ساعت 7 تا 17 به دلیل عملیات روکش آسفالت‏ در حدفاصل کیلومتر 0 الی 5 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سه راه شادمهر ـ کاشمر واقع در استان خراسان رضوی، تا 30 مرداد، از ساعت 7 الی 18 به دلیل عملیات درزگیری و سیل‌کت در حدفاصل کیلومتر 0 الی 24‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط از کنار گذر احداثی انجام می‌شود.

آزادراه کرج ـ قزوین، مقطع واقع در استان البرز، از مورخ 15 تیر لغایت 20 شهریور، روز‌های شنبه تا چهارشنبه هر هفته، ساعت 9 تا 15 به غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات راهسازی و روکش آسفالت باند شمالی حدفاصل کیلومتر 35 الی 50 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت احتیاط انجام می‌شود.

آزادراه قزوین ـ کرج ـ تهران‌، از مورخ 18 تیر لغایت 5 مرداد، ساعت 9 تا 15 به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه‌گیری آسفالت باند جنوبی حدفاصل پل حصارک تا پل کلاک‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سه راهی ایو اوغلی - جلفا - مرند واقع در استان آذربایجان غربی، از مورخ 10 خرداد تا 10 دی‌ از ساعت 7 الی 19 ‌به‌دلیل اجرای عملیات اصلاح نقاط حادثه خیز‌ کیلومتر 25 خوی‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور هراز‌ واقع در استان‌های تهران و مازندران، تا 4 مردادماه به دلیل عملیات ایمن سازی تونل جدید امامزاده هاشم (شامل آب‌بندی و نصب جت فن تونل) واقع در کیلومتر 46 ‌مسیر آمل به تهران مسدود می‌شود و تردد از گردنه (‌گالری) امامزاده هاشم به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود.

محور هراز‌ واقع در استانهای تهران و مازندران‌ از 31 خرداد لغایت 4 مردادماه‌ به دلیل عملیات ایمن سازی تونل جدید امامزاده هاشم (شامل آب‌بندی و نصب جت‌فن تونل) واقع در کیلومتر 46 ‌فقط مسیر آمل - تهران مسدود و تردد از مسیر رفت (گردنه) امام‌زاده هاشم به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود.

آزادراه قم ـ تهران و بالعکس، مقطع واقع در استان قم، از مورخ 10 اردیبهشت لغایت 31 شهریور، شنبه تا چهارشنبه  هر هفته به‌ جز تعطیلات رسمی، از ساعت 7 الی 19 به دلیل اجرای عملیات آسفالت‌تراشی و روکش آسفالت و بهسازی، حدفاصل کیلومتر 1 الی 68 قم ـ تهران و کیلومتر 67 الی 135 تهران ـ قم، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور نیشابور ـ مشهد و بالعکس (باند شمالی و جنوبی ـ محور جدید) واقع در استان خراسان رضوی، از 6 اردیبهشت تا 6 مرداد، ساعت 7 تا 17 به دلیل عملیات لکه‌گیری و درزگیری در حدفاصل کیلومتر 0 تا 41 از نیشابور، همچنین فقط در محور مشهد ـ نیشابور (باند شمالی)، تا 27 مرداد، ساعت 7 الی 17 به دلیل عملیات روکش آسفالت‏ در حدفاصل کیلومتر 0 تا 5 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور دامنه ـ داران ـ الیگودرز، واقع در استان اصفهان، تا 15 آذر، از ساعت 7 الی 20 به‌ دلیل احداث باند دوم در حدفاصل کیلومتر 7 تا 15 و 43 تا 53 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور دامنه ـ داران ـ الیگودرز، واقع در استان اصفهان، مورخ 25 اردیبهشت لغایت 15 آذر، از ساعت 7 الی 20 ‌به ‌دلیل احداث باند دوم در حدفاصل کیلومتر 7 تا 15 و 43 تا 53 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور اراک ـ سلفچگان واقع در استان مرکزی، مورخ 8 تیر لغایت 8 مرداد از ساعت 8 الی 18 به دلیل عملیات احداث زیر گذر حاجی آباد حدفاصل کیلومتر 13، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سه راهی ایو اوغلی به جلفا ـ مرند‌ واقع در استان آذربایجان غربی، از مورخ 10 خرداد تا 10 دی‌ از ساعت 7 الی 19 به‌دلیل اجرای عملیات اصلاح نقاط حادثه خیز ‌کیلومتر 25 خوی تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور مهاباد ـ میاندوآب‌، واقع در استان آذربایجان غربی، تا مورخ 31 مرداد 93 ‌از ساعت 8 الی 20 ‌به ‌دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت (محدوده سه راهی ترشکان تا ابتدای سه راهی دارلک) تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور اردبیل ـ خلخال و بالعکس، واقع در استان اردبیل، از مورخ 22 خرداد تا 22 مرداد، به‌دلیل عملیات احداث زیرگذر باند قدیم در کیلومتر 645+5، تردد از باندهای جدیدالاحداث بزرگراه، با محدودیت و رعایت جوانب ایمنی، انجام می‌شود.

محور داران ـ الیگودرز، واقع در استان اصفهان، مورخ 15 تیر لغایت 31 مرداد، از ساعت 7 الی 20 ‌به ‌دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل کیلومتر 46 تا  53 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور کمربندی نهاوند-بروجرد  واقع در استان کرمانشاه، مورخ 20 تیر لغایت 15 مرداد از ساعت 8 الی 18 به دلیل عملیات ترانشه بر‌داری ‌حدفاصل کیلومتر 0 تا 5‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

در محور آزادشهر ـ نوده خاندوز واقع در استان گلستان، تا مورخ 15 مهر‌ از ساعت 8 الی 16 به دلیل احداث پل ازدارتپه در حدفاصل کیلومتر 1 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور نهاوند-کرمانشاه واقع در استان کرمانشاه، مورخ 15 تیر لغایت 12 مرداد‌ از ساعت 8  الی 18 به دلیل عملیات درزگیری و لکه گیری‌ حدفاصل کیلومتر 15 تا 18 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود؛‌ همچنین از مورخ 20 تیر لغایت 20 شهریور از ساعت 8 الی 18 به دلیل عملیات روکش آسفالت ‌حدفاصل کیلومتر 15 تا 30 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.
انتهای پیام/ک‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها