امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99059
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۶
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه گام دیگری به سمت صدور مجوز تنظیم شکایت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه گام دیگری به سمت صدور مجوز تنظیم شکایت علیه باراک اوباما، رئیس جمهور این کشور به دلیل سوء استفاده از اختیارات اجرایی برداشتند.

کمیته حقوقی مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه با 7 رأی مثبت در برابر 4 رأی منفی به طرح شکایت از آقای اوباما رأی داده است. در گام بعد، کل مجلس نمایندگان باید به آن رأی بدهند. این طرح در فاصله کمتر از 4 ماه مانده به انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره که ترکیب سیاسی کنگره در سال آینده را تعیین کرد به مجادلات جدی بین جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها دامن زده است.

این شکایت‌نامه در صورت تصویب در کل مجلس نمایندگان آمریکا بر اقدامات اوباما در اجرای قوانین بهداشت و درمانی که به «اوباماکر» شناخته شد، تمرکز خواهد کرد.

جمهوی‌خواهان می‌گویند آقای اوباما با تأخیر انداختن برخی از جنبه‌های پوشش خدمات درمانی و اعطای معافیت به عده‌ای از مشمولان از اختیارات قانونی خود سوء استفاده کرده و کنگره را در نظر نگرفته است.
انتهای پیام/م.
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها