امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99069
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بیش از 30 سال از اقدام بی‌بدیل و داهیانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس می‌گذرد، اینک این رویداد بزرگ جهان اسلام در ادبیات سیاسی ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار شده و مسئله فلسطین را به عنوان مهمترین موضوع، در کانون توجه جهان اسلام قرار داده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در طول این سال‌ها همواره بر بزرگداشت این روز و برگزاری هر چه با شکوه‌تر آن تأکید کرده‌اند و نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته‌اند.

به برکت این روز بزرگ، دیگر مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف موضوعی نیست که توسط سیاست‌بازان حرفه‌ای پشت درب‌های بسته به عنوان برگ برنده‌ای در معاملات سیاسی به کار گرفته شود بلکه سرنوشت فلسطین عزیز در میدان مبارزه، جهاد و ایثار توسط جوانان مؤمن و غیور مسلمان رقم خواهد خورد.

اینک مسئله آزادی قدس شریف مطالبه عمومی نه تنها ملت‌های مسلمان بلکه همه آزادی‌خواهان جهان است. روز جهانی قدس با به صحنه آوردن ملت‌های مسلمان در موضوع فلسطین معادلات حاکم بر این مسئله را به کلی دگرگون ساخت و صهیونیسم و حامیان جهانی‌اش را در موضع ضعف قرار داد.

اینک شعار از نیل تا فرات صهیونیست‌ها به تاریخ پیوسته است و رژیم صهیونیستی باید در داخل سرزمین‌های اشغالی به دفاع از کیان نامشروع خویش بپردازد.

روز قدس روز فریاد بلند ملت‌های مسلمان علیه زورگویی، ظلم و ستم بیش از شش دهه‌ای استکبار جهانی علیه امت اسلامی و تجلی وحدت، یکپارچگی و ایستادگی، پایداری ملت‌های مسلمان در مسئله فلسطین است.

بی‌تردید ملت‌های مسلمان ریشه‌های فاسد صهیونیست را خواهند خشکاند و اجازه نخواهند فریاد مظلومانه ملت فلسطین در گلو خفه شود.

آزادی سرزمین‌های اشغالی فلسطین از نهر تا بحر، تنها با همت و اهتمام ویژه ملت‌های مسلمان امکان‌پذیر خواهد بود.

دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین با گرامیداشت یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام‌خمینی (ره) و تأکید بر ضرورت پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمینه مسئله فلسطین به ویژه در برهه بسیار حساس کنونی که شاهد کشتار و قتل عام بی‌رحمانه مردم فلسطین در غزه و در سکوت و حمایت‌های وقیحانه قدرت‌های مستکبر و برخی دنباله‌های آنها در منطقه هستیم، امت اسلامی به ویژه ملت بزرگ ایران را به راهپیمایی در این روز دعوت می‌نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها