امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99070
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت ایران اسلامی برای شرکت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است: امروز رژیم نژادپرست صهیونیستی با وحشیانه‌ترین شکل ممکن، کودکان و زنان و مردم بی‌گناه غزه را در برابر چشمان سازمان‌های بین‌المللی و مدافعان حقوق‌بشر به خاک و خون می‌کشد، بر همین اساس حضور در راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت و ضرورت بیشتری برخوردار است.

در این بیانیه مندرج است: از ویژگی‌های قدس امسال این است که مسلمانان جهان به صورت منسجم‌تر و همراه با احساس همدردی بیشتر با مردم مظلوم فلسطین ندای اتحاد سر خواهند داد و خشم خود را علیه غاصبان صهونیست به گوش جهانیان خواهند رسانید.

مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، از آحاد ملت شریف ایران اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل می‌آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار