امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99073
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
روبرت بیگلریان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

روبرت بیگلریان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فرارسیدن روز قدس گفت: هموطنان مسیحی نیز همانند سالهای گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند داشت که البته با توجه به حوادث اخیر در غزه حضوری پرشورتر خواهند داشت.

وی افزود: با توجه به همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان توحیدی مختلف در ایران روز قدس نمادی از همبستگی مجدد، درک متقابل و احترام به کرامت انسانی است و در شرایطی که ما شاهد ظلم و ستم‌هایی در منطقه به نام ادیان مختلف هستیم نیاز به این حضور پرشور بیشتر احساس می‌شود.

این نماینده اقلیتهای دینی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من از طرف مسیحیان ایران اقدامات ظالمانه رژیم صهیونیستی در غزه و اقدامات تروریستی گروهک داعش در عراق را که همه افراد اعم از مسیحی و مسلمان قربانی این اقدامات غیرانسانی هستند محکوم کرده و اعلام می‌کنم که مسیحیان ایران همچون سالهای گذشته همگام با سایر هموطنان در راهپیمایی قدس حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها