امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99077
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
محمدجواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمدجواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس و همزمانی آن با حملات زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه اظهار داشت: تصور می‌کنم روز قدس یادگاری امام بزرگوارمان است و نامگذاری این روز از سوی ایشان هم جنبه آرمانی داشت و هم جنبه الهی و هیچ چیزی مانند حملات اخیر رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از ارزش این روز کم کند.

وی با بیان اینکه ما مسلمانیم و معتقدیم خداوند با صابرین است، بیان داشت: مطمئناً این صبر و استقامت جواب خواهد داد. روز قدس پیام‌آور وحدت و امیدواری ملت مظلوم فلسطین است و امیدواریم این ملت عزیز به آرمان خود در چنین روزی دست یابد.

به گفته محمدی نوری رژیم صهیونیستی از تغییر و تحولاتی که در جریان بیداری اسلامی ملت‌های عربی رخ داد، سوءاستفاده کرد و اگر این دگرگونی‌های درون جریان بیداری اسلامی نبود اسرائیل غاصب چنین جنایاتی را نمی‌توانست انجام دهد.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب با تأکید بر اینکه بان‌کی‌مون دبیرکل سازمان ملل متحد یک خیانتکار بین‌المللی است، اضافه کرد: رئیس این سازمان بین‌المللی با یک اقدام سخیفانه و بی‌خردانه آمده است و از رژیم صهیونیستی علناً حمایت می‌کند و با این حرکت شأن خود را از دست داده و دیگر اعتباری نزد جهانیان ندارد.

وی به نقش برخی کشورهای عربی مانند قطر و عربستان در جهت کمک به اشغالگران اشاره و گفت: خیلی از کشورهای عربی جیره‌خوار آمریکا هستند و متأسفانه در طول تاریخ، جهان عرب زیر سلطه غرب و امریکا قرار داشته است؛ مصر حاضر نمی‌شود مرزهای خود را با فلسطین باز کند و این مردم بی‌پناه در حال زجر کشیدن هستند و واقعاً این پرسش مطرح می‌شود کدامیک از حرکات این کشورها با اصول اسلامی آمیخته است؟

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب ابراز امیدواری کرد مردم ایران اسلامی روز جمعه پرشورتر از همیشه در راهپیمایی روز قدس حضور یابند و ادامه داد: مردم غزه انشاءالله با یاری خداوند پیروز خواهند شد و این دوران فعلی نیز خواهد گذشت.

محمدی نوری خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی اعتباری در دنیا ندارد و وقتی نام این کشور مطرح می‌شود تمام اذهان مردم جهان به سمت بی‌آبرویی و شارلاتانیزم سیاسی سوق پیدا می‌کند و دیر نیست روزی که ما شاهد جشن پیروزی مقاومت اسلامی و حماس در سرزمین‌های اسلامی باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار