امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99079
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ...

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد حاشیه‌های ایجاد شده برای انتخاب عضو ناظر مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات، گفت: مجلس مصوب کرد که اعضای هیئت‌های نظارت به‌جای صحن در کمیسیون‌های تخصصی انتخاب شوند.

وی با اشاره به اینکه طبق این قانون، نامزدهای عضویت در شورا و هیات‌ها باید 2 برابر ناظران مورد نیاز باشند، گفت: کمیسیون فرهنگی هم از میان چهار کاندیدا 2 نفر را انتخاب کرد.

وی با تأکید بر اینکه کمیسیون فرهنگی عضویت آقای علی مطهری را در هیئت نظارت مناسب نمی‌داند، گفت: به هر حال کمیسیون به آقای مطهری رای نداد، لذا در صحن جوی ایجاد کردند که اعضای کمیسیون فرهنگی مانع انتخاب مطهری شدند؛ به محض اینکه آقای لاریجانی هم به مجلس آمد شروع به تذکر دادن کردند و رئیس مجلس نیز در رأی کمیسیون تشکیک کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس از علی لاریجانی گلایه دارد، گفت: رئیس مجلس در این قضیه مرتکب خلاف شد، در صورتی که ما مطابق قانون عمل کرده بودیم و ایشان هم باید طبق قانون عمل می‌کرد.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: بهتر بود آقای لاریجانی به‌گونه‌ای عمل نمی‌کرد که شائبه ترجیح منافع جناحی بر قانون پیش آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها