امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99082
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خانه ایثار و مقاومت ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خانه ایثار و مقاومت وزارت ارشاد در اقدامی ابتکاری در صدد تألیف اولین کتاب مردمی جهان با موضوع ایثار و مقاومت بر اساس دل‎نوشته‎های مردمی برآمد. این اقدام با استقبال مردمی مواجه شد و تاکنون این دل‎نوشته‎های قابل چاپ از مرز 5000 دل‎نوشته گذشته است.

تعداد این دل‎نوشته‎های مردمی بیش از این تعداد است اما به دلیل این که قرار است با استناد متقن چاپ شود، آن دسته از دل‎نوشته‎ها که فاقد آدرس یا شماره ارتباطی بود حذف شد.

از آن‎جا که دفاع از آرمان فلسطین دفاع از ارزش‎های انقلاب اسلامی است و با فطرت بشریت هماهنگ است خانه ایثار و مقاومت وزارت ارشاد در روز قدس با همکاری باغ موزه دفاع مقدس و شهرداری منطقه 6 اقدام به راه‎اندازی غرفه‎ای در خیابان انقلاب، بین صبا و فلسطین نموده است تا مردم روزه‎دار کشورمان با دل‎نوشته‎های ایمانی خود فصلی از کتاب مردمی ایثار و مقاومت را به موضوع «غزه و ایثار» اختصاص دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار